Ana SayfaTürkiyeİşte Hilal Kaplan’ın Şevval Sam’a hakaret edip sildiği o tweet

İşte Hilal Kaplan’ın Şevval Sam’a hakaret edip sildiği o tweet

İstanbul Sözleşmesi’nin gece yarısı feshedilmesine tepkiler devam ederken Hilal Kaplan ile Şevval Sam arasında ilginç bir olay yaşandı.

İstanbul Sözleşmesi’nin gece yarısı feshedilmesine tepkiler devam ederken Hilal Kaplan ile Şevval Sam arasında ilginç bir olay yaşandı. Bilindiği gibi Şevval Sam sözleşmenin feshedilmesine tepki göstermişti. AK Parti trolü olan Hilal Kaplan, Şevval Sam’a ‘gerizekalı’ diyerek karşılık verdi. Ancak sonrasında bu tweetini atar topar sildi.

Hilal Kaplan’dan Şevval Sam’a hakaret

İstanbul Sözleşmesi’nin feshedilmesinin ardından tepki gösteren sanatçı Şevval Sam’a hakaret eden pelikancı olduğu bilinen yandaş yazar Hilal Kaplan, tweetini sildi.

Sabah yazarı Hilal Kaplan, İstanbul Sözleşmesi’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararıyla feshedilmesine tepki gösteren sanatçı Şevval Sam’a hakaret etti.

Sam, “Haydi herkes dövüş sporlarına yazılsın. Orta çağa dönüyoruz. Orman kuralları geçerli artık” sözleriyle tepkisini dile getirmişti.

Hilal Kaplan Şevval Sam’ın yaptığı paylaşımı alıntılayarak “11 kelimede gerizekalı olduğumu nasıl kanıtlarım challenge” dedi. Ancak kısas süre sonra bu mesajını sildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri