Ana SayfaTürkiyeHilal Kaplan yeni patron arıyor! İşte internetten yayınladığı CV’si

Hilal Kaplan yeni patron arıyor! İşte internetten yayınladığı CV’si

Hilal Kaplan Pelikan videosu ile gündem oldu. Hilal Kaplan Pelikan videosunda aslında ne anlatıyor? Erdoğan'dan iş mi istiyor?

Pelikan oligarşisinin nefretten beslenen bölücü retoriğiyle ve Hilal Kaplan gibi troliçeleriyle AK Parti’yi rahat bırakmayacağı son videoyla ortaya çıktı.

Eğer Cumhurbaşkanı Erdoğan bir şekilde reform söyleminde ciddiyse zaten AK Parti’nin bundan sonraki savaşı Pelikancılara karşı olmak zorunda.

Yazının başlığına dönelim, bu video neden bir Hilal Kaplan CV’si aslında!

Pelikancı Hilal Kaplan kişisel YouTube kanalından muhtemelen de Erdoğan’a hitaben bir iş başvurusu videosu çekti. CV’si kağıttan değil videodandı.

Hilal Hanım’a özgü o megolamanlık neredeyse videoya bütünüyle sirayet etmişti.

O video neden iş başvurusu? Aslında hedef Davutoğlu gibi görünse de asıl amaç Erdoğan’ın dikkatini çekmekti çünkü.

Kamera karşısında 50 dakikaya yakın konuşan Hilal Kaplan’ın vermek istediği mesaj aslında şu.

1. Efendim Davutoğlu zamanında beni kendi safına çekmek için o kadar çaba harcadı ki ama ben ısrarla hayır dedim.

2. Eğer ben Davutoğlu’na evet deyip onun yanında yer alsaydım siz bugün olduğunuz yerde olmazdınız. Davutoğlu’na karşı mücadeleyi kaybederdiniz.

3. Bildiğiniz gibi biz Pelikan bildirisini yazan ekibiz. Geçmişte şöyle şöyle operasyonlarımız oldu ve hepsinde başarı kazandık. Şu an belirli bir patronumuz yok. Bizimle doğrudan çalışmak ister misiniz?

Yaklaşık 50 dakika acaba Hilal Kaplan ne anlattı merak eden ama 50 dakikasını da Hilal Kaplan için harcamak istemeyenler için videoyu kısaca özetledik.

Akıllıca bir iş yapan ve CV’sinin kağıtlar arasında kaybolmasını istemeyen Hilal Kaplan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hitaben videolu bir CV hazırlamış. Erdoğan’dan iş istiyor. Davutoğlu’na karşı mücadele etmeyi sürdürmek için!

Aydın Ünal’ın Pelikancılar için “Onlar yeni FETÖ’dür” dediğini de hatırlatalım.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri