Ana SayfaTürkiyeHıncal Uluç ile Buket Aydın’ın botoks, silikon kavgası

Hıncal Uluç ile Buket Aydın’ın botoks, silikon kavgası

Hıncal Uluç ile Buket Aydın’ın botoks, silikon kavgası bütün hızıyla sürüyor. Önceki günlerde Sabah’ın usta yazarı Hıncal Uluç, popüler haber programı 40’ı izlemediğini söylemişti. Hıncal Uluç bununla da kalmamış Buket Aydın’ın sunduğu programı izlememe nedenini şu gerekçelerle açıklamıştı.

Bir kusurum var. Ben yapay yüzlere bakamıyorum. Bu yüzden, kendileri olmaktan vazgeçip, botoks ve silikonla suratlarına duygusuz, ifadesiz maskeler takan hem de nasıl sevdiklerimle artık yüz yüze gelmemek için elimden geleni yapıyorum.

Hıncal Uluç’un içinde botoks, silikon geçen eleştirileri karşısında küplere binen Kanal D Anahaber sunucusu Buket Aydın, “Dedem yaşında olduğu için geçmişi açıp onu rencide etmek istemiyorum. Umarım gözleri bozuk olduğu için yanlış görüyordur” dedi.

Buket Aydın’dan Hıncal Uluç’a salvolar

İşte Buket Aydın’ın Instagram yoluyla Hıncal Uluç’a verdiği yanıtın detayları:

“Birileri yılın röportajı olan Arda Turan’ın 40 programındaki açıklamalarını yazarken bu yazısıyla bizi tebrik etmesi gerekirken duydum ki bana ve bültenimize saldırmış… Açıkçası okuduğum, takip ettiğim biri değil ama ekip arkadaşlarım durumu iletti. Bana yazdığı şeyler umurumda değil her zamanki gibi medyamızın cinsiyetçi ifadeleri… Bununla ilgili çok şey yazarım ama kendisi dedem yaşında olduğu için geçmişini açıp onu çok rencide etmek istemem. Benim yüzümden hastalanır falan buna gerek yok. Reyting meselesine gelince kimse sonuncu bülten diye algı operasyonu yapmaya çalışmasın. Sadece benimle ilgili yazsa cevap vermezdim ancak bu benim ekibimin alın terine ve emeğine saygısızlıktır. Umarım gözleri bozulduğu için yanlış görüyordur ve bu hatasından döner. Ayrıca verdiğimizi iddia ettiği şiddet içerikli görüntüler bültenlerimizde yer almamaktadır. Bu konuda çok seçiciyiz. Sanırım artık herkesi ben gibi görüyor her izlediği bülteni ben sunuyorum sanıyor. Bu bir yarıştır sonuçlar her gün muhteşem gelmeyebilir. Ama sonuncu bülten olmadığımız ortadadır. Tüm haberci arkadaşlarıma başarılar diliyorum bu açıklamalar saygı sınırını aşan yazısı nedeniyle tek bir kişiye yazılmıştır. Erkek egemen medyada “kadın çalışan veya yönetici”olmanın zorluklarını bilen tüm haberci arkadaşlara selam olsun…”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz