Ana SayfaSporHırvatistan İskoçya özet izle 3-1 Hırvatistan İskoçya maçı geniş özet ve tüm...

Hırvatistan İskoçya özet izle 3-1 Hırvatistan İskoçya maçı geniş özet ve tüm golleri izle

Hırvatistan İskoçya özet izle 3-1 Hırvatistan İskoçya maçı geniş özet ve tüm golleri izle. EURO 2020’nin 12. gününde Hırvatistan, İskoçya ile karşı karşıya geliyor. Hampden Park’ta gerçekleşen karşılaşma, TRT Spor ekranlarında naklen yayınlanıyor.

Hırvatistan İskoçya özet izle 3-1 Hırvatistan İskoçya maçı geniş özet ve tüm golleri izle. EURO 2020’nin 12. gününde Hırvatistan, İskoçya ile karşı karşıya geliyor. Hampden Park’ta gerçekleşen karşılaşma, TRT Spor ekranlarında naklen yayınlanıyor.

Hırvatistan İskoçya özet izle

Hampden Park’ın ev sahipliği yaptığı Hırvatistan İskoçya maçının kazananı Hırvatlar oldu. 3-1 biten karşılaşma sonucunda Hırvatistan son 16’ya kalmayı başardı. İşte heyecanlı karşılaşmanın golleri…

EURO 2020’de D Grubu’nda yer alan Hırvatistan İskoçya, İskoçya’nın Glasgow şehrinde karşılaşıyor. En son 2013 yılında karşı karşıya gelen iki takımın son maçını İskoçya, 2-0 kazanmıştı. 22.00’de başlayan olan karşılaşma TRT Spor ekranlarında naklen ve şifresiz takip edilebiliyor.

Daha önce 5 kez karşı karşıya gelen Hırvatistan ve İskoçya mücadelesinde Hırvatistan’ın hiç galibiyeti bulunmuyor. İskoçya, Hırvatistan’a karşı 2 galibiyet alırken, ikili arasındaki 3 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı.

90+5′
Bugünlük bu kadar, Fernando Rapallini düdüğünü çaldı ve maç bitti.
90+3′
Scott McKenna’nın (İskoçya) büyük bir şansı var! Ceza sahasında en yükseğe tırmanıyor ve fileye doğru güçlü bir kafa vuruşu yapıyor. Bir dahaki sefere daha iyi nişan almalı çünkü çabası sol direğin sonuna kadar uzanıyor.
90+3′
Ryan Fraser’dan (İskoçya) gelen korner, onu tehlikeden uzaklaştıran savunuculardan yalnızca birini bulur.
90+3′
Bu şanssızlık! Scott McTominay (İskoçya) güzel bir pası kontrol ediyor ve ceza sahasının kenarından kaleye şutunu çekiyor, ancak istemeden bir defans oyuncusu tarafından bloke ediliyor ve temizleniyor.
90′
4 dk. oynanacak durma süresi.
90′
Köşe vuruşunu Luka Modric (Hırvatistan) kullanacak.
90′
Andrej Kramaric (Hırvatistan) rakip oyuncuyu driplingle geçtikten sonra top temizlendi. Hakem korner bayrağını gösteriyor ve Hırvatistan korner kullanacak.
90′
Nathan Patterson (İskoçya) kurtulmak istiyor, ancak rakip bir oyuncu topu uzaklaştırıyor.
88′
Bu köşe vuruşu Luka Modric (Hırvatistan) tarafından kısa bir pasla yapılıyor.
87′
Ante Rebic (Hırvatistan) solo koşuya çıkıyor, ancak bir rakip oyuncu onu bloke ettiğinden bir şans yaratamıyor. Hırvatistan korneri zorluyor. Rakipleri başka bir saldırı tehdidiyle karşı karşıya kalacak.
85′
John McGinn’in (İskoçya) yaptığı faul, düdüğü çalmaktan çekinmeyen Fernando Rapallini tarafından görüldü.
84′
Stephen O’Donnell’in yerini Nathan Patterson (İskoçya) alacak.
84′
Steve Clarke, Che Adams’ın yerine Kevin Nisbet (İskoçya) ile yeni bacaklar sunmaya karar verdi.
81′
Scott McTominay (İskoçya) kornerle bağlantı kuruyor ancak ilmeklere attığı kafa vuruşu iyi gidiyor.
81′
Andrew Robertson (İskoçya) köşe vuruşunu yapmak için gidiyor ve görünüşe göre topu ceza sahasına gönderecek.
81′
Hakem oyuncu değişikliği zamanının geldiğini ve Ivan Perisic’in yerini Ante Rebic’in (Hırvatistan) alacağını işaret ediyor.
80′
Che Adams (İskoçya) altı yarda ceza sahası içinde büyük bir şansa sahip, kalenin ortasına doğru şut çekiyor, ancak Dominik Livakovic harika bir kurtarış yaparak onu reddediyor. Hakem düdüğünü çalar, İskoçya köşe vuruşu alır.
77′
Luka Modric köşeyi alıyor ve Ivan Perisic (Hırvatistan) ceza sahasının en yükseğine zıplamayı başarıyor ve sağ direğe isabetli bir kafa vuruşu yerleştiriyor. Skor 3: 1’dir.

Luka Modric köşeyi alıyor ve Ivan Perisic (Hırvatistan) ceza sahasının en yükseğine zıplamayı başarıyor ve sağ direğe isabetli bir kafa vuruşu yerleştiriyor. Skor 3: 1'dir.

77′
Luka Modric (Hırvatistan) korner kullanacak.
77′
Luka Modric (Hırvatistan) köşe vuruşundan harika bir orta gönderiyor. Ancak savunma, topu uzaklaştırmak ve tehdidi önlemek için mükemmel çalışıyor. Hakem ve yardımcısı köşe bayrağını işaret ediyor. Hırvatistan, muhalefetin hedefini tehdit etme fırsatına sahip olacak.
76′
Bir ikame yapıldı. Nikola Vlasic çıkıyor ve Luka Ivanusec (Hırvatistan) oyuna giriyor.
76′
Andrej Kramaric (Hırvatistan) ceza sahasına tehlikeli bir alçak pas veriyor, ancak defans onu devre dışı bırakmayı başarıyor. Top oyundan çıkıyor. Hırvatistan köşe vuruşu kazanıyor.
75′
Mateo Kovacic (Hırvatistan) bir pas alıyor ve orta mesafeden kalenin ortasına doğru şansını deniyor, ancak David Marshall buna eşit ve kolay bir kurtarış yapıyor.
74′
Ryan Fraser (İskoçya) bir atış yapıyor, ancak çabası yetersiz ve çıtayı çok yüksekte süzülüyor.
73′
Che Adams (İskoçya) ve Scott McTominay arasında düzgün bir bağlantı oyunu, ancak Dominik Livakovic oyunu iyi okuyor ve hamle bozuluyor.
72′
Andrej Kramaric (Hırvatistan) ofsayt olarak görülüyor.
71′
Zlatko Dalic bir değişiklik yapmak zorunda kalır. Josko Gvardiol sakatlığı nedeniyle devam edemiyor. Yerine Borna Barisic (Hırvatistan) oyuna giriyor.
70′
İşte bir değişiklik. Bruno Petkoviç gidiyor ve Zlatko Dalic Andrej Kramaric’e (Hırvatistan) son taktik emirleri veriyor.
70′
Josko Gvardiol (Hırvatistan) sakatlandı.
70′
İkame. Stuart Armstrong sahayı terk ediyor ve Ryan Fraser (İskoçya) oyuna giriyor.
69′
Andrew Robertson’ın (İskoçya) topu kornerden ceza sahasına göndermesi için bir fırsat var.
68′
Che Adams (İskoçya) pas göndermeye çalışır ancak pas engellenir. İskoçya köşe vuruşu kazanıyor.
68′
Callum McGregor (İskoçya) ceza sahasının kenarından bir efor sergiliyor, ancak topa düzgün vurmuyor ve direğin üzerinden yarda gönderiyor.
68′
Stuart Armstrong (İskoçya) ceza sahasına ceza sahasına gönderiyor. Orta iyi, ancak kaleci topu kesmek için yukarı sıçrarken kendini iyi bir ışıkta gösteriyor.
67′
Fernando Rapallini net bir görüşe sahip ve Josko Gvardiol’den (Hırvatistan) bir faul görüyor. İskoçya, gol fırsatına yol açabilecek bir serbest vuruş kazanıyor.
66′
Andrew Robertson (İskoçya) korneri alıyor, ancak defans oyuncularından biri iyi tepki veriyor ve topa kafa atmak için en yükseğe çıkıyor.
66′
Scott McTominay’dan (İskoçya) gelen keskin bir orta saha pası isabetlilikten yoksun ve rakip top hakimiyeti kazanıyor. İskoçya rakiplerini korneri kabul etmeye zorluyor.
62′
Luka Modric (Hırvatistan) ceza sahasının kenarına geliyor ve tereddüt etmeden ilk şutunu çekiyor. Grev mükemmel ve sol direğin içine giriyor. Daha iyisini yapamazdı. 2:1.

Luka Modric (Hırvatistan) ceza sahasının kenarına geliyor ve tereddüt etmeden ilk şutunu çekiyor. Grev mükemmel ve sol direğin içine giriyor. Daha iyisini yapamazdı. 2:1.

60′
Fernando Rapallini, Stephen O’Donnell’in (İskoçya) rakibini sert bir müdahaleyle yere indirmesinin ardından düdüğünü çalıyor.
60′
Josip Juranovic (Hırvatistan) ceza sahasına güzel bir loft orta yapıyor, ancak bu ceza rakip oyuncu tarafından temizleniyor.
59′
John McGinn (İskoçya) büyük bir şansı kaçırıyor! Ceza sahasına güzel bir orta yaptı, ancak çabası doğru direği bir bıyık ile kaçırdı.
57′
Bruno Petkovic (Hırvatistan) bir faul için cezalandırılıyor. Fernando Rapallini net bir görüşe sahipti ve düdüğünü çaldı.
56′
Ivan Perisic (Hırvatistan) top kendisine geçtikten ve yan hakem bayrağını kaldırdıktan sonra ofsayt pozisyonunda.
55′
Josko Gvardiol (Hırvatistan) ceza sahasının hemen dışında alçak bir pas alıyor ve kalenin ortasına doğru ince bir vuruş yapıyor. David Marshall, çabasını engellemek için refleks bir kurtarış yapıyor. Güzel kaleci gerçekten.
54′
Luka Modric’in (Hırvatistan) attığı korner rakip defans tarafından temizlendi.
53′
Josip Juranovic (Hırvatistan) ceza sahasına umut verici bir orta getiriyor, ancak temizlendi. Şimdi Hırvatistan’da bir korner var.
51′
David Marshall (İskoçya) oynamaya devam edebilir.
51′
Josko Gvardiol (Hırvatistan) sakatlık korkusundan sonra tekrar iyi gidiyor.
50′
David Marshall (İskoçya) bir sakatlık geçirdikten sonra tıbbi tedavi istiyor.
50′
Görünüşe göre Josko Gvardiol (Hırvatistan) bir vuruş aldıktan sonra zorlanıyor. Umarım bunu atlatabilir.
50′
Güzel bir pas Josko Gvardiol’u (Hırvatistan) boşlukta ceza sahası içinde bulur, yukarı bakar ve kalenin ortasına doğru alçak bir vuruş yapar, ancak David Marshall harika bir tepki vererek onu inkar eder.
47′
Mateo Kovacic (Hırvatistan) hedefe doğru koşuyor, ancak defans oyuncusu bir meydan okuma yapmak için iyileşiyor.
46′
İkinci yarı başlıyor.
45+3′
İlk yarının sonu.
45+2′
Nikola Vlasic (Hırvatistan) hafif bir sakatlık geçirdi, ancak devam edebilecek gibi görünüyor.
45+1′
Ivan Perisic (Hırvatistan) topu kaleye göndermeye karar verir, ancak savunma oyuncularından biri tarafından iyi bir şekilde bloke edildikten sonra bu çabası kaleciyi tehdit etmekte başarısız olur.
45′
Dördüncü hakem 2 dak. ek süre.
45′
Nikola Vlasic (Hırvatistan) acı içinde kıvranıyor ve hakem fizyoterapistin sahaya çıkması için işaret verdikten sonra tıbbi tedavi görebiliyor.
42′
Hedef! Callum McGregor (İskoçya) bir ribaunddan topu alıyor ve ceza sahasının kenarından sol alt köşeye düşük bir şut gönderiyor. Dominik Livakovic topu ağ dışında tutamıyor. 1:1.

Hedef! Callum McGregor (İskoçya) bir ribaunddan topu alıyor ve ceza sahasının kenarından sol alt köşeye düşük bir şut gönderiyor. Dominik Livakovic topu ağ dışında tutamıyor. 1:1.

40′
Ivan Perisic (Hırvatistan) ortasından geçerek ceza sahasının kenarına koşuyor ve ardından çubuğun hemen üzerinden uçan bir roketle uçmasına izin veriyor.
38′
Josip Juranovic (Hırvatistan) kendisi için biraz yer açıyor ve orta mesafeden üst direğin üzerine çıkan vahşi bir çabayla uçalım.
38′
Josko Gvardiol (Hırvatistan) takım arkadaşlarından hiçbirine ulaşamayan bir pas gönderiyor.
34′
Fernando Rapallini, Scott McKenna’ya (İskoçya) sarı kart çıkardı.

Fernando Rapallini, Scott McKenna'ya (İskoçya) sarı kart çıkardı.

33′
Steve Clarke bir değişiklik yapmak zorunda kalır. Grant Hanley sakatlığı nedeniyle devam edemiyor, Scott McKenna (İskoçya) oyuna giriyor.
32′
Grant Hanley (İskoçya) şu anda gerçekten zor zamanlar geçiriyor. Yarasının ne kadar ciddi olduğunu öğrenmek üzereyiz.
30′
Kieran Tierney (İskoçya) saha kenarından ceza sahasına gönderiyor, ancak ortasını bloke ediyor.
29′
Nikola Vlasic (Hırvatistan) sahayı terk etmesine neden olacak ciddi bir sakatlık geçirmedi. Şimdi oyuna geri döndü.
27′
Nikola Vlasic (Hırvatistan) sakatlandıktan sonra yerde yatıyor ve fizyoterapist sahaya çıkarak tedavi görüyor.
27′
Scott McTominay (İskoçya) serbest vuruşla karşılaşıyor ve ceza sahasının kenarından bir kafa vuruşu yapıyor, ancak bu Dominik Livakovic’i rahatsız edecek kadar güçlü değil.
26′
Dejan Lovren’in (Hırvatistan) yaptığı faul bir karta değer ve Fernando Rapallini sarı bir kart gösteriyor.

Dejan Lovren'in (Hırvatistan) yaptığı faul bir karta değer ve Fernando Rapallini sarı bir kart gösteriyor.

24′
John McGinn (İskoçya) ceza sahasının kenarında topu bekliyordu ve sol alt köşeye güçlü bir vole gönderdi, ancak kaleci onu geri çevirmek için harika bir kurtarış yaptı.
24′
John McGinn (İskoçya), Che Adams’ı bulmaya çalışır, ancak ortadaki topa çok fazla güç verir.
22′
Luka Modric (Hırvatistan) ceza sahasının hemen dışında alçak bir pas alıyor ve filenin çatısına doğru ince bir vuruş yapıyor. David Marshall, çabasını engellemek için refleks bir kurtarış yapıyor. Güzel kaleci gerçekten.
20′
Ivan Perisic (Hırvatistan) pası bloke olduğu için ceza sahası içinde takım arkadaşlarından hiçbirini bulamıyor.
17′
Harika bir takım oyunundan harika bir gol! Nikola Vlasic (Hırvatistan) mükemmel bir pas yakaladı ve sol direğe harika bir alçak şut attı. Bir kalecinin böyle şutlarla yapabileceği bir şey yok.

Harika bir takım oyunundan harika bir gol! Nikola Vlasic (Hırvatistan) mükemmel bir pas yakaladı ve sol direğe harika bir alçak şut attı. Bir kalecinin böyle şutlarla yapabileceği bir şey yok.

15′
Lyndon Dykes (İskoçya) topa vuruyor ve rakibini yeniyor, ancak koşusu, hücum faulünü gören hakem Fernando Rapallini tarafından durduruluyor.
15′
Fernando Rapallini düdüğünü çalıyor ve hücum faulünden ceza alan Nikola Vlasic (Hırvatistan) oluyor. Hakemden güzel karar.
14′
Stephen O’Donnell (İskoçya) ceza sahasına orta yapıyor, ancak Dominik Livakovic kendi çizgisinden çıkıp topu alıyor.
10′
Che Adams (İskoçya) zayıf bir pası kontrol ediyor, rakibini geçiyor ve ardından orta mesafeden sağ direğin çok ötesinde bir çaba harcıyor.
8′
Savunmanın kilidini açmak isteyen Hırvatistan’dan bazı sabırlı hazırlıklar var.
6′
Andrew Robertson (İskoçya) temizlenen köşeyi alıyor.
6′
John McGinn (İskoçya) ceza sahasına bir orta yolluyor, ancak Dominik Livakovic topu durduruyor. Hakem İskoçya lehine köşe vuruşu işaret ediyor.
4′
Bruno Petkovic’e (Hırvatistan) bayrak kalkıyor ve hakem ofsayt düdüğünü çalıyor.
4′
Nikola Vlasic (Hırvatistan) ceza sahasına güzel bir top gönderiyor, ancak defans oyuncusu araya girmeyi başarıyor ve tehlikeyi rahatça uzaklaştırıyor. Top taç çizgisinin gerisinde ve Hırvatistan taç kullanacak.
3′
Andrew Robertson (İskoçya) dikkatsizce rakibinin ayaklarına kapanıyor ve cezadan kurtulduğu için şanslı olacak. Fernando Rapallini faul için hava atıyor ama bu sefer kartlarını cebinde tutuyor.
1′
Andrew Robertson (İskoçya) köşeden bir orta yapıyor, ancak Dominik Livakovic iyi okuyor ve topu topluyor.
1′
Sonuç olarak, Andrew Robertson (İskoçya) tarafından alınan korner boşa çıkıyor. Top oyun dışı ve yan hakem köşe bayrağını işaret ediyor. İskoçya’ya köşe.
1′
Stephen O’Donnell (İskoçya) ceza sahası dışından bir pas vererek takım arkadaşını bulmaya çalışıyor, ancak rakip defans hızlı tepki veriyor ve saldırıyı engelliyor. İskoçya köşe vuruşu kazanıyor.
1′
İlk yarı başladı.

Futbolseverlerin merakla beklediği, Hampden Park’ın ev sahipliği yaptığı karşılaşmayı Fernando Andrés Rapallini yönetiyor. Rapallini’nin yardımcılığını Juan Pablo Belatti ve Diego Yamil Bonfá yapıyor. Mücadelenin dördüncü hakemi ise Bartosz Frankowski.

Hırvatistan İskoçya iddia oranları

Hırvatistan: 1.96

İskoçya: 2.50

Beraberlik: 3.10

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri