Ana SayfaMagazinHülya Avşar'dan filtre açıklaması! Filtre uygulanmasını kendisi mi istedi?

Hülya Avşar’dan filtre açıklaması! Filtre uygulanmasını kendisi mi istedi?

Hülya Avşar'dan filtre açıklaması! Filtre uygulanmasını kendisi mi istedi? Filtre uyguladığı için eleştiri oklarının hedefi olan Hülya Avşar suskunluğunu bozdu.

Hülya Avşar’dan filtre açıklaması! Filtre uygulanmasını kendisi mi istedi? Filtre uyguladığı için eleştiri oklarının hedefi olan Hülya Avşar suskunluğunu bozdu.

Hülya Avşar’dan filtre açıklaması

Fox Tv’de yayınlanan Masumiyet dizisinde Hale rolüyle izleyici karşısına çıkan Hülya Avşar’ın yüzü bulanık ve filtre uygulanarak yayınlanmıştı.

Final yaparak ekranlara veda eden dizinin Hale’si Hülya Avşar, Candaş Tolga Işık’ın konuğu oldu. Filtre uyguladığı gerekçesiyle eleştiri oklarının hedefi olan Avşar, filtre konusuna açıklık getirdi.

Dizinin reklam çalışması olduğu konuşulan filtre uygulamasının Hülya Avşar tarafından istendiği ve kusursuz güzellik algısı oluşturmaya çalıştığı gibi eleştiriler yapılmıştı.

Filtre uygulanmasını kendisi mi istedi

Sosyal medyada dizideki bu görüntüsüyle hem eleştirilen hem de tiye alınan Avşar konudan haberdar olmadığını kendisinin sonradan öğrendiğini ve şaşırdığını söyledi. Avşar, Filtreli sahnelerden haberdar olmadığını sonradan öğrendiğini önce çok gerildiğini düzeltilmesi için ekiple irtibata geçtiğini söyledi.

Candaş Tolga Işık’ın “Dizi boyunca Hülya Avşar diziden daha çok konuşuldu, ordaki karekter ve malum filtreler.” diyerek göndermede bulunduğu konuya Hülya Avşar, “O filtrelerde benim hiç bir suçum yok onu bir söyleyeyim.” dedi.

Bazı sahnelerin ışık hatalarına daha sonradan müdahale edildiğini anlatan Avşar, “Burada fazla müdahale edilmiş ama neden bilmiyorum. O gün sabaha kadar bu işlerle ilgilenen teknik ekiple mesajlaştım. Sinirlerim çok bozuldu. Sonrasında çok güldüm.” sözleriyle konuya açıklık getirdi.

Pr çalışması olduğu söylentilerine de değinen Avşar, bu tür Pr çalışmalarını doğru bulmadığını ve dizilerinin de böyle bir şeye ihtiyacı olmadığını söyledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri