Ana SayfaMagazinHülya Avşar'dan İlber Ortaylı'ya gönderme! Hülya Avşar, İlber Ortaylı'ya neden göndermede bulundu?

Hülya Avşar’dan İlber Ortaylı’ya gönderme! Hülya Avşar, İlber Ortaylı’ya neden göndermede bulundu?

Hülya Avşar'dan İlber Ortaylı'ya unutulmaz bir gönderme geldi! Hülya Avşar, İlber Ortaylı'ya Cansu Canan Özgen göndermesinde bulundu.

Hülya Avşar’dan İlber Ortaylı’ya unutulmaz bir gönderme geldi! Hülya Avşar, İlber Ortaylı’ya Cansu Canan Özgen göndermesinde bulundu.

Hülya Avşar’dan İlber Ortaylı’ya gönderme! Hülya Avşar, İlber Ortaylı’ya neden göndermede bulundu?Hülya Avşar Instagram hesabından Prof. Dr. İlber Ortaylı ile çektiği videoyu paylaştı. İlber ortaylı’nın daha önceki canlı yayın kazasına atıfta bulunan Avşar’ın paylaşımı güldürdü.

Hülya Avşar’dan İlber Ortaylı’ya gönderme

Hülya Avşar, Instagram hesabından Prof.Dr. İlber Ortaylı’nın canlı yayın kazasına gönderme yapan bir paylaşım yaptı. Çok sayıda beğeni alan paylaşımı bizim canlı yayında açık kalmış notuyla paylaştı.

Prof. Dr. İlber Ortaylı ile bir araya gelen Avşar, çektiği videoda İlber Ortaylı’ya “Ben gideceğim, arkamdan ne hoşmuş diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi” dedi.

İlber Ortaylı da oyuna katılarak Hülya Avşar’a “Maşallah, hala hoşmuş.” sözleriyle karşılık verdi.

Hülya Avşar, İlber Ortaylı’ya neden göndermede bulundu

Cansu Canan Özgen ile yaptığı canlı yayında yayının sona erdiğini zannederek İlber Ortaylı Cansu Canan Özgen’e “Maşallah, şuna bak.” demiş ve bu konu uzun süre konuşulmuştu.

Sunucu Cansu Canan Özge’nin instagram hesabındaki canlı yayınında yaşanan bu olay karşısında Cansu Canan Özgen şaşırarak “Hocam teşekkür ederim, sağlık sıhhat diliyorum, görüşmek üzere” diyerek yayını noktalamıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri