Ana SayfaMagazinHülya Darcan'ın yeni dizisi ne? Bir Zamanlar Çukurova'ya bomba bir isim geliyor

Hülya Darcan’ın yeni dizisi ne? Bir Zamanlar Çukurova’ya bomba bir isim geliyor

Hülya Darcan'ın yeni dizisi ne? Bir Zamanlar Çukurova'ya bomba bir isim geliyor! Atv ekranlarının en sevilen yapımlarından Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba gibi bir oyuncu transfer oldu. Detaylar haberimizde.

Hülya Darcan’ın yeni dizisi ne? Bir Zamanlar Çukurova’ya bomba bir isim geliyor! Atv ekranlarının en sevilen yapımlarından Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba gibi bir oyuncu transfer oldu. Detaylar haberimizde.

Hülya Darcan’ın yeni dizisi ne?

Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna usta oyuncu Hülya Darcan dahil oluyor. Hülya Darcan, üç sezondur Perşembe akşamlarının zirvesinde yer alan Bir Zamanlar Çukurova’ya ‘teyze’ olarak geliyor! Furkan Palalı’nın hayat verdiği ‘Fikret’ karakterinin, geçtiğimiz haftalarda aslında Fekeli’nin yeğeni değil, Adnan Yaman’ın oğlu, yani Demir’in üvey kardeşi olduğu ortaya çıkmıştı. Bunun şokunu üzerinden atamayana seyirciye bir şok daha geliyor. Hülya Darcan, Bir Zamanlar Çukuorva dizisinde Fikret’in Bursa’da yaşayan teyzesi Lütfiye Duman karakterine hayat verecek.

Yamanlar yeni bir savaşın eşiğindeyken, Fekeli bir kez daha konuya çözüm bulmak adına Fikret’in Bursa’da yaşayan teyzesi Lütfiye Doğan’ı Adana’ya getirecek. Fekeli’nin eski dostu olan Lütfiye, neşesi ve içtenliğiyle Fekeli’nin evine renk katacak gibi görünüyor.

Sette özel çalışmalar yapıldı

Adana’dan ayrılıp Bursa’ya yerleşen, görmüş geçirmiş, renkli, yaşama sevinci ile girdiği her ortamı renklendiren Lütfiye Duman karakteri için, dizinin setinde ise özel hazırlıklar yapıldı.  Karaktere hayat verecek Hülya Darcan bu yapım için heyecanlı.

Lütfiye Duman için, daha sonra yerleşeceği dönemin mimarisi ve coğrafyasına uygun bir ahşap ev inşa edildi. Renkli bir kişilik olan Lütfiye Duman için, dönemin en şık kıyafetleri tasarlandı ve ona özel bir şekilde dikildi. Lütfiye’nin yeğeni Fikret’in Yaman Ailesi’ne olan nefretini dizginleyip dizginleyemeyeceğini ise önümüzdeki haftalarda izleyeceğiz.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri