Ana SayfaMagazinHülya Hökenek'in dudakları estetikli mi? İşte Hülya Hökenek'in eski hali

Hülya Hökenek’in dudakları estetikli mi? İşte Hülya Hökenek’in eski hali

Habertürk kanalının en başarılı sunucularından biri olan Hülya Hökenek’in dudakları estetik mi? Hülya Hökenek ve estetik sorusu merak konusu oldu. 

Habertürk kanalının en başarılı sunucularından biri olan Hülya Hökenek’in dudakları estetik mi? Hülya Hökenek ve estetik sorusu merak konusu oldu. 

Hem güzelliği hem haber programlarındaki başarı yönetimi ile göz dolduran ünlü gazeteci Hülya Hökenek’in estetik yaptırıp yaptırmadığı merak konusu. Hülya Hökenek’in eski hali nasıldı? 

Hülya Hökenek tanınmış bir Türk haber spikeri ve sunucusudur. Türkiye’de ve yurtdışında birçok haber kanalında çalıştı.

Hülya Hökenek 1978 Şırnak doğumludur. İstanbul Üniversitesi’nde gazetecilik eğitimi altı.

Ünlü gazeteci Hökenek, uzun yıllar TRT’nin başarılı bir haber spikeri olarak görev yaptı. Ardından Habertürk kanalına transfer oldu. Karizmatik haber sunumuyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekti.

Hülya Hökenek 20 yılı aşkın süredir haber spikerliği yapmaktadır. Kariyerine başladığı ilk günden beri kariyer basamaklarını başarıyla tırmandı.

Hülya Hökenek dudakları estetik mi?

Eski haliyle bugün yani 28 Ekim Çarşamba günü öğlen yayınındaki görüntüleri yan yana koyup baktığımızda dudaklarındaki kalınlık dikkat çekiyor. Ancak yine de soru hakkında kesin yanıt vermek pek mümkün görünmüyor.

Ünlü gazeteci Hülya Hökenek’in eski ve yeni hali yan yana. Dudakları estetikli mi siz karar verin.

Hülya Hökenek eski hali

Habertürk’ün ünlü sunucusu Hülya Hökenek gazeteciliğe elbette Habertürk’te başlamadı. Yıllarca TRT ekranlarında başarıyla haber sundu. Dolayısıyla bugün bile Hülya Hökenek’in eski hali merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri