Ana SayfaTürkiyeHürriyet gazetesi Süleyman Soylu'yu mu hedef aldı? Soylu'dan yanıt çok sert geldi

Hürriyet gazetesi Süleyman Soylu’yu mu hedef aldı? Soylu’dan yanıt çok sert geldi

Süleyman Soylu Savaş Özbey için çok sert konuştu. Bugün Süleyman Soylu, Hürriyet gazetesinde yayınlanan bir yazı nedeniyle twitter’dan çok sert bir cevap yayınladı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hürriyet yazarı Savaş Özbey‘in “Alaçatı mafyaya nasıl teslim oldu?” başlıklı yazısına ateş püskürdü.

Hürriyet yazarı Özbey’in yazısının ‘bazı işletmelerin sponsoru’ ile yazıldığını söyleyen Soylu, “Bizim bakışımızda, Cudi sağ gözümüz ise Çeşme sol gözümüzdür” dedi.

Soylu, kişisel sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımla tepki gösterdi. “Son yaptığımız operasyonlarda salgın tedbirlerine ısrarla uymadığı için, kapatılan bazı işletmelerin sponsorluğuyla kaleme alınan bir yazıyı üzülerek okudum” diyen Soylu devamında da, “Orada kökleşmeye çalışan mafya bozuntuları defalarca itibarsızlaştırılarak dersini aldı… Hatta Çeşme’li dostlarım, bu kadar çok polis uygulaması yapmayın diye bir çok kez beni aradılar… Bizim bakışımızda, Cudi sağ gözümüz ise Çeşme sol gözümüzdür. Bir takım ricalarla sponsorlu yazılar dönemi bittiğini düşünmüştüm… Yanılmışım…” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri