Ana SayfaTürkiyeHüseyin Gülerce: Yeni Zelanda'da Haçlı Katliamı

Hüseyin Gülerce: Yeni Zelanda’da Haçlı Katliamı

Yeni Zelanda’da katliam oldu. 49 müslüman şehit edildi. Afganistan’da, Irak’ta Suriye’de, Filistin’de yaşanan katliamların bir benzeri Yeni Zelanda’da yaşandı. Tek farkı Afganistan, Irak, Suriye ve Filistindeki katliamların failleri devletler, (ABD, İsrail, Almanya, Fransa…) Yeni Zelanda’daki ise şimdilik açıklandığı kadarıyla dört Hıristiyan terörist. Tek hedefleri MüslümanlarYeni Zelanda’da yapılan saldırının Avrupa Birliğinin 2 gün önce Tarihi ve dini yapıt olan Ayasofyanın camiye dönüştürülmesinde ‘Olmamalı’  kararıyla ilgisi var mı diye düşünürken 

Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce’nin yazısını okuyoruz

“Saldırıyı yapan kendi sosyal medya hesabından şunları yazmış: Türklere boğazın Batı yakasında bir yerde yaşamayı denerseniz, Avrupaya gelirseniz sizi öldüreceğiz. Konstantinopolise gelir tüm cami ve minareleri yıkarız. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve Konstantinopol hak edildiği gibi tekrar Hıristiyan şehri olacak.”

Kimileri diyebilir ki bu düşünceler birkaç teröristin uçuk kaçık düşünceleridir. Bugünkü dünyaya genellemeye giderek ‘Haçlı’ yorumu yapmak önyargılı davranmaktır… Böyle diyecekler art niyetli değilse, dünyadan haberleri yok demektir. Bilhassa Avrupada ırkçılığın Türk ve Müslüman düşmanlığının geldiği boyutlar endişe vericidir. Üstelik Avrupa Birliği yöneticileri, Avrupalı liderler tam bir ikiyüzlülükle Türk düşmanlığı yaparken PKK’ya kucak açmakta İslam düşmanlığı yaparkende Fetö’yü koruyup kollamaktadır.

Evet, Yeni Zelanda’daki Haçlı saldırısının müsebbibi, kışkırtıcısı, provokatörü batılı yöneticiler ve kurumlardır. Sadece birkaç hatırlatma yapayım. Dönemin İngiltere başbakanı Margaret Thatcher, 1990′ daki NATO toplantısındaki ‘Yeşil kuşak bundan sonra NATO’nun düşmanıdır.’ dedi ABD başbakanı, Gerge W.Bush 11 Eylülde düzenlenen intihar saldırıları ile ilgili olarak 16 Eylül 2001’de ulusal güvenlik konusunda düşmanlarıyla Camp David’de yaptığı istişare toplantısının ardından Başkent Washington’a dönüşünde Amerikan vatandaşlarına hitaben yaptığı konuşmada ‘Terörizme karşı bu Haçlı seferi, bu savaş zaman alacaktır. Amerikalılar sabırlı olmalıdır.’ dedi Haçlıların emellerini İstanbul da tekrarlayan hainler çıktı. Gezi olayları sırasında Kadıköy’de bir duvara ‘Zulüm 1453 te başladı’ diye yazıldı.

Fetönün 15 temmuz darbe girişiminin bir NATO işgali için tezgahlandığı artık inkar edilemez. Bu işgal sırasında Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgemizde 11 vilayetimiz vatanımızdan koparılacaktı. ABD hala pes etmiş değil. Suriyedeki Pkk’ ya 23 bin tır silah verdiler.

Hatırlayalım Fetö elebaşı Fethullah Gülen, 15 Temmuzdan bir ay sonra (22 Ağustos 2016) yayınlanan görüntülü konuşmasında nasıl bir görev aldığını itiraf edercesine aynen şunları söyledi:

‘Haçlının ülkenizi işgal etmesi, çok tehlikeli değildir. Çünkü sizin ve onların arasında kırmızı çizgiler vardır. Bir kere onlar, sizin kadınlarınıza kızlarınıza ilişmezler, mabedinize ilişmezler, ilişmemiş Haçlılar’ dedi
Bosna Hersekte binlerce Müslümanı katledenlerde Haçlıydı, Yeni Zelanda’da camilerde  katliam yapan teröristler de Haçlı…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz