Ana SayfaMagazinİbo Show 20 Mart konukları kimler? İbo Show 18. bölüm konukları kim

İbo Show 20 Mart konukları kimler? İbo Show 18. bölüm konukları kim

İbo Show 20 Mart konukları kimler? İbo Show 18. bölüm konukları kim? Ekranlara döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu. İbo Show'un 20 Mart Cumartesi ekrana gelecek olan 18. yeni bölümünden fotoğraf yayınlandı. 

İbo Show 20 Mart konukları kimler? İbo Show 18. bölüm konukları kim? Ekranlara döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show’un yeni bölüm konukları belli oldu. İbo Show’un 20 Mart Cumartesi ekrana gelecek olan 18. yeni bölümünden fotoğraf yayınlandı.

İbo Show 20 Mart konukları kimler?

Ekranlara döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show’un yeni bölüm konukları belli oldu. İbo Show’un 20 Mart Cumartesi ekrana gelecek olan 18. yeni bölümünden fotoğraf yayınlandı.

Müzik dünyasından ve televizyonun renkli dünyasından yıldız isimleri konuk eden İbo Show eğlenceye, kahkahaya ve müziğe doyacağınız çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkıyor. Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in sunduğu fenomen program İbo Show’un 20 Mart Cumartesi yayınlanacak olan yeni bölümündeki ünlü konukları açıklandı.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği İbo Show’un bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne Ceylan, İsmail YK, Fatih Ürek ve Zahide Yetiş konuk olacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri