Ana SayfaMagazinİbo Show 8 Mayıs konukları kim? İbo Show 25. bölüm tanıtım izle

İbo Show 8 Mayıs konukları kim? İbo Show 25. bölüm tanıtım izle

İbo Show 8 Mayıs konukları kim? İbo Show 25. bölüm tanıtım izle! İbrahim Tatlıses her hafta cumartesi günü izleyici ile buluşmaya devam ediyor. İbo Show'un bu haftaki konukları yine eğlenceli geceler yaşatacak! İşte İbo Show 8 Mayıs konukları!

İbo Show 8 Mayıs konukları kim? İbo Show 25. bölüm tanıtım izle! İbrahim Tatlıses her hafta cumartesi günü izleyici ile buluşmaya devam ediyor. İbo Show’un bu haftaki konukları yine eğlenceli geceler yaşatacak! İşte İbo Show 8 Mayıs konukları!

İbo Show 8 Mayıs konukları kim

İmparator İbrahim Tatlıses her hafta cumartesi günü izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Müzik ve show bir arada önemli isimlerini ağırlayan İbrahim Tatlıses’in ağırladığı misafirler genellikle tiyatrocu, pop müziği sanatçısı, türkücü ve Türkiye’nin yakından tanıdığı önemli isimler olmaktadır. İbo Show 8 mayıs konukları kimler olacak sorusunun cevabı da merak edilen bir konu haline geldi.

8 Mayıs İbo Show konukları kimler olacağı açıklandı mı?

Poll Production tarafından yapımcılığı üstlenilen programın çekimleri henüz devam ediyor. Daha önceki haftada Ersay Üner, Ebru Yaşar, Simge Sağın, Murat Dalkılıç konuk olacağı açıklandı. Yeni bölümü 25. bölümü tanıtımı star tv ekranlarında ve sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacak. Star TV ekranlarında cumartesi 8 Mayıs 2021 tarihinde saat 20:00’da yayımlanacak.

8 Mayıs konuklarının açıklanmamasının sebebi:

İbo Show 8 Mayıs Cumartesi gününün Ramazan ayının Kadir Gecesine denk geldiği için yayınlanmayacak. Star TV’de 8 Mayıs günü İbo Show gibi bir eğlence programı yerine dini bir program yayınlanacak. 8 Mayıs günü Kadir Gecesi olduğu için herkes evinde ibadet edecek bu sebepten dolayı televizyonlarda eğlence programlar değil de dini programlar izlenecektir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri