Ana SayfaMagazinİbo Show final mi yapacak? İbrahim Tatlıses'e cip mi hediye edildi

İbo Show final mi yapacak? İbrahim Tatlıses’e cip mi hediye edildi

İbo Show final mi yapacak? İbrahim Tatlıses'e cip mi hediye edildi? Uzun zaman sonra ekranlara dönen İbrahim Tatlıses'in İbo Show programı için final yapacak iddialarına yanıt gecikmedi. Üstelik İbrahim Tatlıses'e 750 bin TL değerinde bir cip hediye edildi. Detaylar haberimizde.

İbo Show final mi yapacak? İbrahim Tatlıses’e cip mi hediye edildi? Uzun zaman sonra ekranlara dönen İbrahim Tatlıses’in İbo Show programı için final yapacak iddialarına yanıt gecikmedi. Üstelik İbrahim Tatlıses’e 750 bin TL değerinde bir cip hediye edildi. Detaylar haberimizde.

İbo Show final mi yapacak?

Yıllar sonra izleyici ile tekrar buluşan, her Cumartesi gecesi Star TV ekranlarına yayınlanan İbo Show’un final yapacağı iddia edildi. Programın yapımcısı Polat Yağcı ise iddiaları yalanladı.

10 yıl aradan sonra İbo Show ile yeniden ekranlara dönen İbrahim Tatlıses, Star TV ekranlarında cumartesi geceleri izleyici ile buluşuyor. Her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu İbo Show’un reytinglerinin düşüklüğü nedeni ile final yapacağı iddia edildi. İddialara programın yapımcısı Polat Yağcı’dan yanıt gecikmedi.

İddiaları yalanlayan Polat Yağcı, “Çekimlere devam ediyoruz” diyerek konuya açıklık getirdi. Bazı haberlere göre ise İbrahim Tatlıses’in kanal ile sözleşmesini 16 bölüm daha uzattığı ve kanalın İbrahim Tatlıses’e 750 bin TL değerinde son model bir cip hediye ettiği ortaya çıktı.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri