Ana SayfaMagazinİbo Show Hatice kimdir? Hatice soyadı ne, aslen nereli, evli mi, İnstagram...

İbo Show Hatice kimdir? Hatice soyadı ne, aslen nereli, evli mi, İnstagram hesabı ne?

İbo Show Hatice kimdir? Hatice soyadı ne, aslen nereli, evli mi, İnstagram hesabı ne? Bu akşam İbo Show’da birbirinden eğlenceli konuklar var. Sezon finali ile ekrana gelecek olan İbo Show’un konuklarından biri de Hatice. İşte Hatice ile ilgili tüm detaylar…

İbo Show Hatice kimdir

6 Aralık 1978’de İzmir’in Narlıdere ilçesinde doğdu. Müziğe düşkün olan ailesi henüz küçük yaşta iken bu konudaki yeteneğini keşfederek, bu yeteneği üzerine eğilmesi için teşvik ettiler. Aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına İner misin Çıkar mısın? isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı.

ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sunduktan sonra müziğe olan ilgisinin daha ağır basması sonucunda Eyüp sultan Musiki Cemiyeti ’ne kaydoldu. Nejat Yertut’tan ders aldı.

Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlaştığı kanısına vardıktan sonra profesyonel çalışmalara başladı. 1990’lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu. Sanatçının kendisi gibi şarkıcı ilk eşi Güney Aydan 2003’te vefat etmiştir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri