Ana SayfaMagazinİbrahim Erkal'ın hayatı film mi oluyor? Ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın hayatı film...

İbrahim Erkal’ın hayatı film mi oluyor? Ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın hayatı film oluyor!

İbrahim Erkal'ın hayatı film mi oluyor? Ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın hayatı film oluyor! Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın hayatı filme konu olacak. İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal, film için kolları sıvadı. Detaylar haberimizde!

İbrahim Erkal’ın hayatı film mi oluyor? Ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın hayatı film oluyor! Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın hayatı filme konu olacak. İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Erkal, film için kolları sıvadı. Detaylar haberimizde!

İbrahim Erkal’ın hayatı film mi oluyor

Vefatının üzerinden 4 sene geçen Erzurum’un vazgeçilmez sanatçısı İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Erkal, “İbrahim’le ilgili iki özel projemiz var. İlki onun hayatını anlatan bir film olacak. Ayrıca eşimin 30 şarkısından oluşan özel bir albüm de çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

2017 yılında beyin kanaması geçirerek hayatını kaybeden ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın hayatı filme konu oluyor. Erzurum’un en önemli sanatçılarından biri olan İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Erkal ve kızı Dilara Hatice, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

Filiz Erkal, eşi İbrahim Erkal’ın hayatının film olacağını, ayrıca eşinin 30 şarkısından oluşan albüm için çalışmaların devam ettiğini muhabirlere aktardı. Filiz Erkal, albümde birçok ünlü sanatçının da yer alacağını söyledi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri