Ana SayfaTürkiyeİbrahim Karagül ne farkın kaldı acaba bu trolden?

İbrahim Karagül ne farkın kaldı acaba bu trolden?

Toplumu kutuplaştırıcı ilginç çıkışlarıyla bilinen İbrahim Karagül, orman yangınlarını üzerinden çok sert bir çıkışta bulundu.

Toplumu kutuplaştırıcı ilginç çıkışlarıyla bilinen İbrahim Karagül, orman yangınlarını üzerinden çok sert bir çıkışta bulundu.

Yeni Şafak yazarı İbrahim Karagül, orman yangınlarında CHP’nin PKK ile hareket ettiğini savundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun milli güvenlik meselesi olduğunu iddia eden Karagül, tepkilerin ardından mesajını silmek zorunda kaldı.

İbrahim Karagül, Türkiye’deki yangınlardan Cumhuriyet Halk Partisi’ni sorumlu tuttu. CHP’nin PKK ile hareket ettiğini ifade eden Karagül, tepkilerin ardından paylaşımını sildi.

Karagül, CHP’nin PKK ile birlikte hareket ettiğini öne sürerek, “CHP; orman yangınlarında PKK ile birlikte hareket etti. PKK ormanları yaktı, onlar işi başka yerlere çekip hedef şaşırttı. Çok kirli bir ittifak bu. Kılıçdaroğlu bir milli güvenlik meselesidir. Marmaris’i böyle yaktılar!” ifadelerini kullandı.

Karagül tepki çeken paylaşımı kısa sürede kaldırsa da söz konusu ifadelerin ekran görüntüsü sosyal medyada paylaşılmaya devam etti.

Karagül, daha sonra sosyal medya hesabından, “Topunuz gelin. Kaybedecek bir şeyim yok. Vatan ekseninde mücadeleye devam. Bedeli ne olursa olsun!” diye yazdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri