Ana SayfaMagazinİbrahim Kutluay ve İdil Yazar sevgili mi? İbrahim Kutluay'ın sevgilisi İdil Yazar...

İbrahim Kutluay ve İdil Yazar sevgili mi? İbrahim Kutluay’ın sevgilisi İdil Yazar kimdir?

İbrahim Kutluay ve İdil Yazar sevgili mi? İbrahim Kutluay'ın sevgilisi İdil Yazar kimdir? Ünlü eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın sevgilisi Edwina Sponza ile ayrıldığı birde ünlü aşçı ve YouTuber İdil Yazar ile aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

İbrahim Kutluay ve İdil Yazar sevgili mi? İbrahim Kutluay’ın sevgilisi İdil Yazar kimdir? Ünlü eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın sevgilisi Edwina Sponza ile ayrıldığı birde ünlü aşçı ve YouTuber İdil Yazar ile aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

İbrahim Kutluay ve İdil Yazar sevgili mi

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın, uğruna eşini boşadığı Edwina Sponza ile beş yıllık  aşkının kesin olarak bittiğini Bülent Cankurt duyurdu. Son dönemde bir dargın bir barışık olan İbrahim Kutluay ile Edwina Sponza’nın ayrılıklarının bu defa kesin olmasının sebep ise İbrahim Kutluay’ın yeni bir aşka yelken açmış olması.

Bülent Cankurt’un yine köşesinde açıkladığı yılın aşk bombasına göre İbrahim Kutluay gönlünü ünlü aşçı be Youtuber’a kaptırdı. İbrahim Kutluay’dan yılın aşk basketi olarak yorumlanan sürpriz ilişki oldukça ses getirecek.

İbrahim-Demet Kutluay çiftinin 11 yıllık evliliklerinin bitmek üzere olduğunu, 2016’da öğrenilmişti. Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın, uğruna eşinden boşandığı Edwina Sponza ile de ilişkisi evlilik ile bitmeden ikili ayrıldı.

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın gönlünün yeni sahibi ise oldukça tanıdık! Ünlü aşçı ve Youtuber İdil yazar. 2017’de Tolga Tatari’den boşandıktan sonra adını aşk dedikodularından uzak tutan İdil Yazar ile İbrahim Kutulay’ın aşkı daha çok taze.

İdil yazar kimdir?

1985 doğumlu İdil Yazar, lise eğitimini Koç Lisesi’nde, üniversite eğitimini Amerika’da tamamladı. Babson College’da Girişimcilik ve Pazarlama Bölümü’nden mezun oldu. 2 sene New York’ta dünyanın en büyük kozmetik şirketlerinden biri olan Coty’de görev aldı. 2009 yılında Türkiye’ye döndü ve spikerlik yaptı.

2013 senesinde Mutfak Sanatları Akademisi’nde profesyonel aşçılık eğitimi aldı. Spikerlik tecrübesi, aşçılık eğitimi ve mutfağa olan tutkusunu 2015 senesinde İdil Yazar YouTube yemek kanalını açarak dijitalde birleştirdi. Bir oğlu olan İdil Yazar, oğlunun babası Tolga Tatari’den 2017 yılında boşandı.

 

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri