Ana SayfaMagazinİbrahim Selim Selin Şekerci aşkı doğrulandı! Selin Şekerci aşk iddialarına ne dedi?

İbrahim Selim Selin Şekerci aşkı doğrulandı! Selin Şekerci aşk iddialarına ne dedi?

İbrahim Selim Selin Şekerci aşkı doğrulandı! Selin Şekerci aşk iddialarına ne dedi? İbrahim Selim ile Bu Gece programında konuk ettiği oyuncu Selin Şekerci'yle aşk yaşadığı İbrahim Selim'in evli olduğu iddia edilmişti. Tüm iddialar açıklığa kavuştu. Avm'de görüntülenen Selin Şekerci o iddialara cevap verdi.

İbrahim Selim Selin Şekerci aşkı doğrulandı! Selin Şekerci aşk iddialarına ne dedi? İbrahim Selim ile Bu Gece programında konuk ettiği oyuncu Selin Şekerci’yle aşk yaşadığı İbrahim Selim’in evli olduğu iddia edilmişti. Tüm iddialar açıklığa kavuştu. Avm’de görüntülenen Selin Şekerci o iddialara cevap verdi.

İbrahim Selim Selin Şekerci aşkı doğrulandı

 İbrahim Selim ile Bu Gece programında konuk ettiği oyuncu Selin Şekerci’yle aşk yaşadığı iddia edilmişti. ünlü oyuncular aşk iddialarına sessiz kaldı.

Aşk iddialarının yanı sıra İbrahim Selim’in evli olduğu da konuşulan konular arasındaydı. Dikkat çeken ayrıntı sonrası İbrahim Selim’in aşçı eşinden boşandığı ortaya çıktı.İbrahim Selim sosyal medya hesabından eski eşini halen takip ederken, eski eşi Selim’i takip etmiyor.

Selin Şekerci aşk iddialarına ne dedi

Bir Avm çıkışında görüntülenen oyuncu Selin Şekerci’ye aşk iddiaları soruldu. Şekerci o soruya; “Evet, haberler doğru. Şu anda her şey çok güzel ve yolunda” şeklinde cevap verdi.

Selin Şekerci, kısa süre önce İbrahim Selim’in show programına katıldı. Programda  keyifli anlar yaşayan ikili sosyal medyada da paylaşımlarda bulunmuştu. İbrahim Selim, Selin Şekerci için “Hanımefendi güzel olduğu kadar filtresiz ve bir o kadar da komikmiş” yorumunu yapmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri