Ana SayfaSporİbrahim Seten kimdir? Rıdvan Dilmen İbrahim Seten kavgası nedir, nasıl çıktı?

İbrahim Seten kimdir? Rıdvan Dilmen İbrahim Seten kavgası nedir, nasıl çıktı?

İbrahim Seten kimdir? Rıdvan Dilmen İbrahim Seten kavgası nedir? Kavga nasıl çıktı büyük merak konusu.

İbrahim Seten kimdir? Rıdvan Dilmen İbrahim Seten kavgası nedir? Kavga nasıl çıktı büyük merak konusu. İbrahim Seten uzun yıllar Vatan gazetesinin spor servisi yönetmiş olan bir gazetecidir. Rıdvan Dilmen’in bu akşam hedef aldığı isim bir anda ülke gündemine oturdu. İbrahim Seten kimdir büyük merak konusu. Rıdvan Dilmen İbrahim Seten kavgası nasıl çıktı? İşte detaylar…

Mehmet Aslan, İbrahim Seten ve İbrahim Er’i bu akşam Rıdvan Dilmen çok sert şekilde eleştirdi. Türk futbolunu dizayn eden adam olduğu iddia edilen İbrahim Seten adını bu akşam milyonlar duydu. Rıdvan Dilmen pek yapmadığı bir şey yaptı ve NTV ekranlarında spor yerine siyasetin dibine vurdu. Rıdvan Dilmen’in hedefinde de Mehmet Aslan, İbrahim Seten ve İbrahim Er’den oluşan üçlü vardı.

İbrahim Seten kimdir?

Rıdvan Dilmen bu akşam ünlü spor gazetecisi ibrahim Seten’i çok sert sözlerle eleştirdi. Dün “Terör liderlerinin sevgilisi kim açıklayacağım” diyen Rıdvan Dilmen bugün bombaları patlattı.

Demirören Medya Grubu’nda uzun yıllar yöneticilik yapan ve eski Vatan gazetesinin spor servisini yöneten İbrahim Seten için uzun yıllar Türk futbolunu yöneten isimlerden biri olduğu iddia edildi.

Rıdvan Dilmen’den salvolar

Vatan gazetesinin eski spor müdürü İbrahim Seten’i hedef alan Dilmen, “İbrahim Seten, bana ‘Alzheimer olmuşsun’ diyor. Ben, ona yarın göstereceğim alzheimere” sözleriyle cevap vermişti.

Rıdvan Dilmen bugünkü videosunda İbrahim Seten’in FETÖ lideri Gülen hakkında paylaştığı mesajları hatırlattı. Dilmen ayrıca İbrahim Seten’in FETÖ tutuklusu İbrahim Baran hakkındaki mesajlarını da ekrana yansıttı.

Rıdvan Dilmen bugün NTV ekranlarına çıktı ve İbrahim Seten’i işte böyle hedef aldı.

İbrahimi Seten kimdir, Rıdvan Dilmen ile İbrahim Seten kavgası nedir, nasıl başladı soruları uzun süre gündemi meşgul edeceğe benziyor.

İbrahim Seten’den Dilmen’e yanıt

Twitter hesabından açıklama yapan İbrahim Seten, Rıdvan Dilmen’e ‘şeref sende ne arar’ sözleriyle yanıt verdi. İşte İbrahim Seten’in Rıdvan Dilmen’e verdiği o cevap.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri