Ana SayfaMagazinİbrahim Tatlıses'in kızına kim saldırdı? Dilan Çıtak Tatlıses'e kim saldırdı

İbrahim Tatlıses’in kızına kim saldırdı? Dilan Çıtak Tatlıses’e kim saldırdı

İbrahim Tatlıses'in kızına kim saldırdı? Dilan Çıtak Tatlıses'e kim saldırdı? İbrahim Tatlıses'in kızının güzellik merkezine saldırdılar. Detayların hepsi haberimizde.

İbrahim Tatlıses’in kızına kim saldırdı? Dilan Çıtak Tatlıses’e kim saldırdı? İbrahim Tatlıses’in kızının güzellik merkezine saldırdılar. Detayların hepsi haberimizde.

İbrahim Tatlıses’in kızına kim saldırdı?

Dilan Çıtak Tatlıses’in Nişantaşı’ndaki tırnak ve güzellik bakım merkezine kimliği belirsiz kişiler saldırdı. Yabancı uyruklu oldukları öğrenilen dört kişilik bir grup güzellik merkezinde bakım yaptırdı. Bir süre sonra taraflar arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı ve kavga ettiler.

Olayda güzellik merkezinde çalışan bir görevli darp edildi. O esnada dükkanda olan Dilan Çıtak Tatlıses, sokağa çıkıp polislerden yardım istedi.  Polislere yaşanan kavgayı anlatan Çıtak, “Kapıları tekmelediler, yabancı uyruklulardı” ifadelerini kullandı. Koşar adımlarla karakola giren Dilan Çıtak Tatlıses, “Tırnakçı dükkanıma saldırdılar. Şikayetçi olmaya geldim. Bir çalışanımız ağır yaralı” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri