Ana SayfaMagazinİclal Aydın'ın son hali? Görenler tanımakta zorluk çekti

İclal Aydın’ın son hali? Görenler tanımakta zorluk çekti

İclal Aydın'ın son hali? Görenler tanımakta zorluk çekti! Oyunculuk ve sunuculuk yapan başarılı isim İclal Aydın, kilolarından dert yanıyordu. Ancak İclal Aydın öyle bir diyete girdi ki 3 ayda iğne ipliğe döndü. İşte İclal Aydın'ın büyük değişimi!

İclal Aydın’ın son hali? Görenler tanımakta zorluk çekti! Oyunculuk ve sunuculuk yapan başarılı isim İclal Aydın, kilolarından dert yanıyordu. Ancak İclal Aydın öyle bir diyete girdi ki 3 ayda iğne ipliğe döndü. İşte İclal Aydın’ın büyük değişimi!

İclal Aydın’ın son hali?

Türk tiyatrosunun sevilen oyuncularından İclal Aydın, fazla kilolarından 3 ayda kurtuldu. 3 aydır sıkı ve dengeli bir diyet programıyla beslenen oyuncu İclal Aydın, adeta bambaşka biri haline dönüştü.

Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan Egenin Hamsisi dizisinde başrol oynayan İclal Aydın, değişimi ile yeniden gündem oldu. Geçtiğimiz senelerde kullandığı ilaçlardan dolayı kilo alan İclal Aydın, 3 aylık diyetinin sonunda yeni bir forma kavuştu. İclal Aydın’ı görenler tanımakta güçlük çekti.

İclal Aydın zayıf hali ile gençlere taş çıkarttı

Adeta iğne ipliğe dönen İclal Aydın, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafında 5 ay önce yeni bir yola çıktığını ve 3 aydır sıkı bir diyet programı uyguladığını söyledi. Fazla kilolarından kurtulduktan sonra şimdi kilo kontrol dönemine geçtiğini söyleyen oyuncu, bunun için de uzman bir kişiyle görüşmeye başladı.

2 sene önce katıldığı canlı yayında aldığı kilolardan bahseden İclal Aydın, “İlaç kullanmak durumundayım ki benim vücudum tepki verdiği için kullanmadan nasıl mücadele edeceğimizi öğrenmeye çalışıyoruz. Aldığım kiloların arkasından bu yaz güzel de yedim, troid ilaçlarımı bıraktım. İlaçları bıraktım ve 2.5 ayda 7 kilo aldım. Hemen bu kiloları vermemiz lazım dedim ama doktorum ‘Sen toplu konutlardan ev alacak kadar paran varken, ben Bodrum’dan villa alacağım diyorsun. Artık öyle bir şey yok. Sen bundan sonra böyle yaşamayı öğreneceksin’ dedi” ifadelerini kullanmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,692TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri