Ana SayfaMagazinİkimizin Sırrı yeni bölüm fragmanı izle! İkimizin Sırrı 3. Bölüm fragmanı izle

İkimizin Sırrı yeni bölüm fragmanı izle! İkimizin Sırrı 3. Bölüm fragmanı izle

İkimizin Sırrı yeni bölüm fragmanı izle! İkimizin Sırrı 3. Bölüm fragmanı izle. Her hafta pazar akşamlarına damgasını vuran Ikimizin Sırrı dizisi bu akşam 2. Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı haberimizde…

İkimizin Sırrı yeni bölüm fragmanı izle

Başrollerinde Leyla Feray ve Aras Aydın’ın yer aldığı Ikimizin Sırrı, yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gördü. Bu akşam 2. bölümü ile ekrana gelen dizinin 3. Bölüm fragmanı aşağıda…

https://www.youtube.com/channel/UChFfcE0DN1gEfcTC6IyENQw

Yeni Dizisinin konusu ne

Bir anne-kız hikâyesiydi yaşındaki kızı Hayal (Ahsen Türkyılmaz) ile ayakta kalma mücadelesi veren Neva Canpolat (Leyla Feray), biricik kızını masallarla, oyunlarla hayatın güzelliğini ve umudu aşılayarak büyütmektedir. Ancak anne-kızın mutlu dünyası peşlerine düşen karanlık adamlarla sarsılır. Zor bir hayat sürdüren Neva ile Hayal’in yolu bir trafik kazasında Alp Karahun (Aras Aydın) ile kesişir.

İkimizin Sırrı Dizisinin son bölümünde ne oldu

Seksek oynayan Hayali, Neva’nın borç aldığı Korhan tarafından kaçırılması sonrası zorda kalan Neva parayı bulmaya çalışır. Bir yandan da hastalığı ilerleyen Seylan’nın oğluna karşı anne olamama pişmanlığı sinir krizi geçirmesine neden olmuştur. Geçmiş hesaplaşması yaşayan anne, oğul göz yaşlarına boğulur.

Fakat Alp bir türlü annesini affedemez fakat annesinin iyileşmesi için döner bulmak için çabalar. Kaçırılan Hayali annesinin yanına saklayan Korhan, Neva’yı polise gitmesin diye kızıyla tehdit eder. Neva zorda kaldığı için Koray’ın mal taşıma işini kabul eder. Şef’e kendini yeniden kabul ettiren Neva aşçı olma yolunda devam eder. Neva bir yandan da yeniden kabul edildiği işi yaparken aklı sürekli kızındadır.

Koray’ın çağırması ile yanına giden Neva sevkiyatı kendisinin yapması sonucu borcunun silineceğini öğrenir. Yapacağı sevkiyatın ne olduğunu bilmediği için kabul eden Neva zamanla yarışır hale gelir. Saat 8’de olması gereken yere ulaşması için Alp’e lezzetli bir yemek yapması gerekir. Fakat zamanı daralan Neva’ya Şef yardım eder.

Bir yandan da Seyhan’ı, Alp’in üvey annesi tehdit eder. Alp’in hayatına yeniden girmemesini ve derhal çıkmasını ister. Neva sevkiyata yetişir ve yola çıkar. Eğer yapmasa kızının hayatı tehlikeye girer. Sevkiyatı yaparken tehlikeyle giren Neva çalıştığı lokantaya gizlice girer.

Alp’in arkadaşıyla konuştuklarını duyan Neva karaciğerini vermek için Alp’ten 500 bin dolar ister. Alp’te zorda kaldığı için kabul eder. Sonraki bölüm ne olacak? Neva’nın karaciğeri uyacak mı? Hayal kurtulacak mı?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri