Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 264. bölüm fragmanı: Şiv'in annesi ile Anandi tanışıyor

İkimizin Yerine 264. bölüm fragmanı: Şiv’in annesi ile Anandi tanışıyor

İkimizin Yerine 264. bölüm fragmanında Anandi büyük bir sınav vermekte. Annesinin acısını unutmaya çalışan Anandi, Bago’nun vasiyetini nasıl yerine getirecek. Annesi Bago ölüm döşeğindeyken kızını mutlu görmek istediğini ve kaymakam Şiv ile evlenmesini istediğini söylemişti. Çarşamba günü yayınlanacak 264. fragmanı büyük ipuçları veriyor.

İkimizin Yerine 267. bölüm (yeni bölüm) fragmanını izlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 264. bölüm fragmanı – 29 Mayıs Çarşamba

Annesinin ölümünün ardından çok büyük bir üzüntü duyan Anandi istemeden de olsa Gauri ile Jagat’ın telefon konuşmalarına şahit oldu.

Gauri kabuslarının sona ermesi için ölen Bago’nun küllerini dökmesini istemişti. Yeni bölüm fragmanında Anandi yapılan gizli plandan haberde rolunca bir kez daha Jagat Jagdish konusunda büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Jagat’ın Bago’nun cenaze evine hangi amaçla geldiğini öğrenen Kalyani ve Jagat’ın babası da duydukları karşısında büyük bir hayal kırıklığı ve şaşkınlık yaşar.

Herkes Anandi’nin annesinin vasiyetini yerine getirip getirmeyeceğini merak ederken kaymakam Şiv’in annesi de sürpirz bir şekilde Jedsar’a bir ziyarette bulunur.

Son bölümde neler oldu?

Jagat ise hayatını kaybeden Anandi’nin annesinin küllerini dökmek için soluğu cenaze evinde aldı. Gauri’nin kabuslarına son vermek için bu yola başvuran Jagat bu kirli planı harekete geçirmek üzereyken telefon konuşmasına şahit olan Anandi engel olur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz