Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 265. bölüm fragmanı: Şiv'in annesi Anandi'yi kabul edecek mi?

İkimizin Yerine 265. bölüm fragmanı: Şiv’in annesi Anandi’yi kabul edecek mi?

İkimizin Yirine Perşembe günü fragmanı yayınlandı: Şiv’in annesi tıpkı baskın yapar gibi Jetsar’a gelir. Amacı oğlunu görüp onu evlendirmek. Ancak Şiv’i bekleyen bazı zorluklar vardır. Onlardan biri Anandi’nin daha önce evlenip boşanmış olması. İkimizin Yerine 265. bölüm fragmanında Şiv bu sorunu aşabilecek mi?

İkimizin Yerine 266. yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 265. bölüm fragmanı: Şiv’i bekleyen büyük zorluk

Jetsar Kaymakamı Şiv’in ailesi sonunda çıkagelir. Bu sürpriz gelişme konusuda ne yapacağını henüz bilemeyen Şiv’in aklındaki tek soru ailesinin Anandi’yi kabul edip etmeyeceği meselesi. Her ne kadar Şiv sevgilisi Anandi’yi bütün geçmişiyle kabul etse de ailesinin ne düşüneceği tam bir muamma.

İkimizin Yerine’nin yeni bölüm fragmanında Şiv bir anda çok sevdiği annesi ve ailesiyle karşılaşınca ilk önce durumu toparlamakta zorlanır. Dahası onlarıın apar topar Jetsar’a gelmesinin pek de doğru bir davranış olmadığını açıklamaya çalışır.

Elbette Şiv’i düşündüren en büyük mesele, ailesini tanıştıracağı Anandi’nin daha önceden evlilik yaptığının ortaya çıkması.

Şiv’in annesi daha önce evlenmiş olan Anandi’yi gelini olarak kabul edebilecek mi? İkimizin Yerine 265. bölüm fragmanında bu sorunun ipuçları var.

İkimizin Yerine 265. bölümde neler olacak?

Şiv sonunda ailesine Anandi hakkıdaki gerçeği açıkladı. Onlara Anandi’nin küçük gelin olduğunu. Eski kocası Jagat’ın da okumak için gittiği Mumbai’de bir başka kişiyle evlendiğini açık şekilde belirtti.

Ailesi Anandi’nin neden hala eşinin evinde kaldığını sorunca Şiv “Ailesi onu kendi kızları, evin kızı gibi kabul etti.” Karşılığını verir. Şiv’in ailesi bu yanıt karşısında “Eğer aile onu bu kadar sevdiyse Anandi özel biri olmalı” diye düşünür.

İki aile Kalyani’nin evinde bir araya gelip tanışırlar. Dizinin 265. bölümünde Şiv’in ailesinde bir tek Menakşi’nin kafasında sor işaretleri oluşur. Menakşi bir şeklide Anandi’ye karşı olumsuz duygular beslemeye başlar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz