Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 267. bölüm fragmanı: Jagat bütün gerçekleri öğrendi

İkimizin Yerine 267. bölüm fragmanı: Jagat bütün gerçekleri öğrendi

İkimizin Yerine 267. bölüm fragmanı: Gauri’nin kendisine haber vermeden evlilik hazırlığı yapmasına çok sinirlenen Jagat sonunda uğruna ailesini karşısına aldığı, mutluğu evliliğin bitirdiği Gauri’nin gerçek yüzünü görmeye mi başlıyor? Cumartesi günü için yayınlanan fragmana Jagat ile Gauri’nin hesaplaşması damga vuracak.

İkimizin Yerine 269. bölüm fragmanı için tıklayın.

İkimizin Yerine 267. bölüm fragmanı her gün saat 17:30’da sitemizde yayınlanmaktadır.

İkimizin Yerine 267. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine dizisinin Cuma günü yayınlanacak bölümünde neler yaşanacak? 4 gün sonra evliliğin uğursuzluk getirdiğine inandığı için bu tarihte nişan yapmaya karar veren Kalyani, hazırlıklarına tüm hızıyla devam eder. Mumbai’de ise Jagat’ın haberi olmayan Gauri ile evlilik için son eksiklikleri tamamlamak için yoğunu çaba içindedir.

İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanında Gayri artık Jagat’ı yeni karış olmaya kendini o kadar kaptırmıştır ki Jagat’ ın her geçen gün kendinden uzaklaştığının farkına bile vermez.

Hiçbir şeyden haberi olmayan Jagat Bade Papa ile çarşıda karşılaşır ve bir kez daha onun azarını işitir. Gauri’ye okuması için burs veren kişinin de babası Barron olduğunu ilk kez orada öğrenir.

İkimizin Yerine 267. bölüm fragmanında Bade Papa’nın açıkladığı gerçekle birlikte Gauri ile arasında geçen bütün anlaşmazlıkları bir film şeridi gibi zihninde canlandırır. Sonunda Gauri’nin kendisini ailesine karşı kötü fikirlerle doldurduğunu, okula şikayet edip kendisini attırdığını düşünür.

Kızgın şeklide eve döndüğünde bir anda Gauri’y gelinlikle gören Jagat neye uğradığına şaşırır. Jagat arkadaşlarının yanında Gauri’nin ne kadar kötü ve kıskanç biri olduğunu haykırır. Jagat tam ona tıkat atacağı sırada Gauri havaya kalkan o eli havada yaklar.

Jagat’ın ağzından şu pişmanlık sözleri dökülür: Evimi, ailemi senin için bıraktığıma inanamıyorum. Anandi’ye senin sahte için yaptıklarıma inanamıyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz