Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 270. bölüm fragmanı - 4 Haziran Salı özeti

İkimizin Yerine 270. bölüm fragmanı – 4 Haziran Salı özeti

İkimizin Yerine 270. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicinin büyük merakla beklediği yeni bölüm fragmanında neler yaşandı? Anandi’yi kaybetmeyi, ailesinin kendisini reddetmesini bir türlü kabullenemeyen Jagat, yeni bölüm fragmanında yağmurlu bir gecede baygın halde Jetsar halkı tarafından bulunur. Son bölümde insanlar onu üstü başı yırtık halde sokakta uyurken görmüş ve dilenci sanıp para vermişti.

İkimizin Yerine 272. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. Perşembe günü neler yaşanacak?

İkimizin Yerine 270. Bölüm fragmanı izle

Üstü başı perişan halde Jetsar sokaklarında derbeder gibi dolaşan Jagat’ı köy halkı hastaneye yetiştirir. Orada eski bir arkadaşı olan Lal onun tedavisiyle ilgilenir.

Ananda ile müstakbel eşi Şiv, Jagat’ın hastanede olduğu anda hastaneye gider. Ancak bu üçlü hastanede karşılaşmaz. Anandi bir ara üstü başı Perihan halde zavallı birini görür ve onu Jagat’a benzetir ama bundan da tam emin olamaz.

Lal arkadaşı Jagat ile ilgilenmesi için Gauri’yi arar ancak Gauri hiç oralı olmaz. Jagat için artık son bir umut kalmıştır. O da büyükannesi Kalyani. Kalyani Jagat’ı affedip yeniden aile katılmasına izni verecek mi?

Son bölümde neler olmuştu? Son bölüm özeti

Haftanın ilk günü, pazartesi günü İkimizin Yerine dizisinde neler olacak? Yeni fragmanı İkimizin Yerine 269. bölüm için önemli ipuçları verecek. Jagat büyük umutla gittiği baba evinden kovulurken Gauri’nin hamile olduğundan habersizdir.

İkimizin Yerine dizisi pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin 269. bölüm fragmanıa Gauri’nin hamileliği damga vuruyor.

İkimizin Yerine 269. Bölüm fragmanı: Gauri hamile

Kendini sokaklara vuran hem ailesini, hem Anandi’yi kaybetmenin derin üzüntüsüyle kendinden geçene kadar içki içen Jagat’ın yine bilmediği bir şey vardır. Gauri hamile! Gauri’nin hamileliği Jagat’ın ayrılık kararını nasıl etkileyecek?

Babası Bairon tarafından evden kovulan, Kalyani’nin de artık istemediği Jagat çaresizce okula Anandi’yi görmeye gider. Ancak orada da Anandi’yi yanında Şiv ile mutlu şekilde görünce yaşadığı hayal kırıklığı daha da katlanılmaz olur.

İkimizin Yerine 269. Bölüm fragmanı saatler 17:30’u gösterdiğinde bu sayfada olacak. Dizinin Pazartesi günü yayınlanacak bölümünde neler olacağına fragman videosundan bakabilirsiniz.

İkimizin Yerine yeni bölüm özetinde hangi detaylar var?

Gauri’nin her dediğini dinlemekle ne kadar büyük bir yata yaptığını çok geç anlayan Jagat Anandi ile kaymakam Şiv’in nişanına denk gelince neye uğradığını şaşırır. Halbuki yola çıktığında Anandi’ye onu bir daha asla mutsuz etmeyeceğini, yeniden birlikte olmayı denemek istediğini söylemeyi planlıyordu. Anandi’nin Şiv ile nişanlandığını öğrenen dahası babası Barion tarafından da evde istenmeyen Jagat artık sokaklara düşer ve derbeder olur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz