Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 271. bölüm fragmanı: Şiv benim geleceğim

İkimizin Yerine 271. bölüm fragmanı: Şiv benim geleceğim

İkimizin Yerine 271. Bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Ailesine geri dönmek, Anandi’nin gönlünü kazanmak icin bütün yeteneklerini kullanmakta kararlı olan Jagat bunda başarılı olabilecek mi? İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı Çarşamba günkü bölüm hakkında fikirler veriyor.

İkimizin Yerine 273. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 271. bölüm fragmanı isye

İkimizin Yerine 271. Bölüm fragmanında Jagat’ın pişmanlıkları ve onun karşısındaki Anandi’nin kararı var. Anandi’nin Jagat’ı yaptıkları nedeniyle affedip affetmeyeceği merak edilirken Jagat’ın babası Bairon’un hala çok sinirli olduğu görülüyor.

Anandi’nin intiharı şok etkisi yarattı.

Kızı gibi sevdiği Anandi’ye yaşattıkları nedeniyle hala çok kızgın olan Bairon onu evde istemez. Kalyani ve bütün ailesi, Şiv de dahil Anandi’ye Jagat’ın döndüğünü söylemek istemez. Hepsi Anandi’nin aklının karışmasından kormakta.

Yeni bölüm fragmanı: Olaylara Şiv’in teyzesi de karışır

İkimizin Yerine 271. Bölüm fragmanında kaymakam Şiv’in teyzesi, Anandi’ye Jagat’ın Jetsar’da olduğunu söyler.

Bairon’un ardından Anandi ile de yüzleşmek isteyen ve ondan af dileyen Jagat affedilecek mi?

İkimizin Yerine 271. bölüm fragmanı izle - 5 Haziran Çarşamba bölüm özeti

5 Haziran Çarşamba fragmanı: Bairon ve Kalyani Jagat’ı affetmez

Barron annesi Kalyani’ye Jagat’ı hastanede ziyaret ettiği için kızınca aralarında hasta yatağındaki Jagat girer. Jagat gerçekten hatalarını anlayış değişti mi? Bairon değiştiğini söyleyen oğlu Jagat’ı affetmeyi başarabilecek mi?

Sonunda babası Bairon’a Gauri’yi terk ettiğini ve onun hakkındaki bütün her şeyi öğrendiğini söyledi. Bairon yine de Jagat’a her şey için çok geç olduğunu söyler. Onu çok seven Kalyani ise yeniden Anandi’nin acı çekmemesi için Jagat’ı kabul etmeyeceğini söyler. Şimdi Jagat’ın aklında tek şey vardı. O da kendini Anandi’ye affettirmek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz