Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 273. bölüm fragmanı Cuma günkü bölüm hakkında ipuçları veriyor

İkimizin Yerine 273. bölüm fragmanı Cuma günkü bölüm hakkında ipuçları veriyor

İkimizin Yerine 273. bölüm fragmanı: Şiv ile evlenmekten vazgeçen Anandi’nin sözleri karşısında Kalyani büyük bir şok yaşadı. Yeni fragman Şiv hakkındaki bazı gizli gerçekleri de ortaya çıkaracak. İkimizin Yerine 273. bölümde Cuma günü neler yaşanacak?

Cuma günü, sevilen bu Hint dizisi İkimizin Yerine’de neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yaşanacak olaylar hakkında önemli bilgiler verecek. Yeni bölüme Anandi’nin evlilikten vazgeçmesi damga vuracak.

İkimizin Yerine’de pazar günü neler yaşanacak? İkimizin Yerine 275. bölüm fragmanı izle.

İkimizin Yerine dizisinin yeni bölüm fragmanı her gün saat tam 17:30’da yayınlanır.

İkimizin Yerine 273. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine 273. Bölümünde neler olacak? Jagat acıktığı için bir evden yemek çalar. O anda ev sahibine yakalanan ve adamın kafasına vuran Jagat yine büyük bir hata yapmıştı. Çünkü evinden yemek çalarken kafasına vurduğu adam hastanede yaşam savaşı verir. Köylülerse hırsızlık yapan kişinin eşkalini tarif ederek onun yakalanması için büyük bir çaba içindedir. Köylüler hırsızın kim olduğunu öğrenebilecek mi?

Yeni bölüm fragmanı: Jagat’ı nasıl bir son bekliyor?

İkimizin Yerine 273. bölüm fragmanında hırsızlık yaptığı ve kafasına vurduğu adam yaşam savaşı verdiği için büyük bir korkuya kapılan Jagat’ı nasıl bir son bekliyor? Hayatının en büyük hatasını Anandi’yi aldatarak yapan Jagat için işler iyiye gideceğine her geçen gün daha da kötüleşiyor.

Anandi evlilikten vaz mı geçmiyor?

Şiv ve Anandi birlikte alışverişe giderler. İkili. Çok romantik anlar yaşar. Şiv onunla olduğu için çok ama çok mutludur. Anandi de artık Şiv’e karşı daha samimi davranmaya başlar. Ancak henüz evliliğe hazır olmadığını ve Şiv ile evlenmekten vazgeçtiğini söyler. Kalyani duydukları karşısında neye uğradığını şaşırır.

Anandi, kaymakam Şiv’in ailesine bile çok bağıran, öfkeli biri olduğunu belirtir.

Kalyani bu duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Çünkü zamanında kızı Şiv ile evlenmek üzere olan bir kadına, Şiv’i kötülediği anları hatırlar. Şimdi bu gerçek de ortaya çıkmak üzere ve ortalık karışmak üzere midir?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz