Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 275. bölüm fragmanında neler oldu?

İkimizin Yerine 275. bölüm fragmanında neler oldu?

İkimizin Yerine 275. bölümde neler olacak. Yeni fragman yeni bölüm hakkında çok sayıda fikir veriyor. Jagat, Şiv ve Anandi ile konuşur ve bir daha Anandi’nin karşısına çıkmayacağına dair söz verir. Anandi ve Şiv hem komik hem de romantik bir akşam yemeği yer. İkimizin Yerine Pazar günü fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İkimizin Yerine dizisinin 276. bölüm yeni fragmanını izlemek için tıklayın.

Evinden hırsızlık yaparken yaralanmasına neden olduğu adamın ailesine bakan, onların geçimini üstlenen Jagat köylülerin övgüsünü alır. Yeni bölümün fragmanında biraz da olsun güvenini yeniden kazanan Jagat, başardığı işten mutlu olur ve kendini kaymakam Şiv’in karşısına çıkacak kadar güçlü hisseder.

İkimizin Yerine 275. bölüm fragmanı izle

İkimizin Yerine 275. Bölüm fragmanında Anandi artık bütünüyle kendini Şiv ile ortak bir geleceğe hazırlar. Hayatının geri kalan zamanlarını Şiv ile yaşayacağına kalbinin köküyle inanan Anandi için Jagat artık geçmişte kalmış uzak bir hayaldir.

İkimizin Yerine 275. bölüm fragmanında köylülerin övgüsünü alan Jagat, Şiv ile arasında gizli ve tehlikeli bir savaşın ilk fitilini ateşler. Jagat, Şiv ile Anandi’nin her geçen gün daha da güçlenen ilişkisine aldırış etmeden Şiv ile belki de kaybedeceği bir mücadeleye girişir.

İkimizin Yerine 9 Haziran Pazar fragmanında Anandi ders verdiği sınıfta öğrencilerin çocuğunu olmadığını fark eder. Bunun nedeni Jetsar’da son günlerde başgösteren salgındır. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz