Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 276. bölüm özeti ve fragmanı

İkimizin Yerine 276. bölüm özeti ve fragmanı

İkimizin Yerine 276. bölümde neler olacak? Jagat’ın Nandu’yu görmesine bile izin verilmezken Anandi onun için ailesinden izin alır. Jagat böylece Nandu’yu görme şansı yakalar. İkimizin Yerine dizisinin pazartesi günü için yayınlanan kısa tanıtım filmi fragman tadında.

İkimizin Yerine dizisinin 276. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 276. bölüm özeti

Şiv ve Anandi’nin yanına gelen Jagat Şiv’in yanında Anandi’ye iltifatlar yağdırır. Şiv her şeyi o an Jagat’tan öğrenci. Ancak yine de Anandi’ye güveni sarsılmaz. Hiçbir zaman başkasının laflarına bakarak Anandi’yi yargılamayacağını kendi kendine telkin eder.

Jagat Kalyani’nin gözlerini boyayarak Şiv’i tahtından indirmeyi planlar. İyilik abidesi görüntüsüyle Şiv’i mutsuz etmeye, onu gözden düşürmeye çalışır.

Anandi ile Şiv son derece mutludur. Ülkenin bakanı onları yanına bile çağırır. Hem iş hayatında hem de özel hayatlarında çok uyumlu ve örnek bir çift olduklarını belirtir.

Anandi geri dönmek için Şiv ile birlikte yola çıkar. Yağmurda yolda kalırlar. Anandi arabadan inince ayağını burkar. Ancak her zaman olduğa gibi Şiv yine Anandi’nin yanındadadır.

Şiv ile Anandi’nin uğurlu günü artık bellidir. Evlilik tarihine çok az bir zaman kalmıştır. Jagat evlilik tarihine kadar neler yapacak, nasıl kötülükler düşünecektir?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz