Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 277. bölüm fragmanı yayınlandı: Jagat hafızasını kaybetti

İkimizin Yerine 277. bölüm fragmanı yayınlandı: Jagat hafızasını kaybetti

İkimizin Yerine 277. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 Hint dizisi İkimizin Yerine 277. Bölüm fragmanıyla haberimizde. 11 Haziran Salı günü, yeni bölümde neler olacak? Yeni fragman önemli fikirler veriyor. İkimizin Yerine 277. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Salgın hastalığa yakalanan Nandu’nun tedavisiyle Jagat’ın ilgilendiğini gören Bairon ilk kez sessizce kenara çekilir ve Jagat’ın tedaviyi sürdürmesini ister. Jagat sinsi planlarını o kadar başarılı şekilde sürdürür kü kaymakam Şiv bile Jagat’ın evde kalmasının iyi olduğunu düşünür. Bu konuda Anandi’ye “Şiv Nandu’yu kedavi ediyor. Bunun için evde kalması iyi oldu” diye telkinde bulunur.

İkimizin Yerine 277. Bölüm fragmanı ve özeti

Jagat’ın Nandu ile ilgilenmesinden, onu iyileştirmesinden en çok memnun olan kişi şüphesiz Nandu’nun babası Basant’tır. Basant Jagat ile son karşılaşmasında onun ateşi olduğunu söyler. Jagat her ne kadar “Yok bir şeyim, iyiyim” dese de kapıya yönelirken düşüp bayılır.

İkimizin Yerine 277. Bölüm fragmanında Jagat’ın bayıldığını gören Şiv de onun için endişelenir. Jagat’ı muayene eden Lal onun domuz gribine yakalandığını ve hastanede yer kalmadığı idin evde bakılması gerektiğini söyler.

Bairon salı günü yayınlanacak bölümde Jagat’ın evde kalmasına kesinlikle izin vermek istemez. Ancak Kalyani Jagat’ın Nandu için yaptığı onca şeyden sonra onu tek başına bırakamayacaklarını söyler. Kalyani’ye bu konuda Şiv ve Anandi desteğini açıklar.

İkimizin Yerine 277. Fragmanı: Jagat hafızasını kaybetti

Domuz gribine yakalanan ve sık sık Anandi’nin adını tekrarlayan Jagat yine numara mı yapıyor? Jagat’ın yine sayıklamaya başladığı anda içeri Anandi girer. Jagat gözlerini açar ve “Lütfen beni terk etme Anandi” diyerek yalvarmaya başlar.

Lal yüksek ateş nedeniyle Jagat’ın son 2 yılla ilgili hiçbir şey hatırlamadığını anlatır ailesine. Bu durumda geriye yapılacak tek şey kalmaktadır. Anandi’nin Jagat’ın iyileşmesi için onun karısı gibi davranmaya devam etmesi gerekmektedir. Peki Şiv bu durumu kabullenecek midir?

Anandi Şiv’den Jagat’a bakmak için izin ister. Şiv her ne kadar buna itiraz etmese de içinde derin bir üzüntü vardır. Jagat’ın babası Bairon ise derin şüphe içindedir.

İkimizin Yerine 277. Bölüm fragmanı: Anandi Jagat’ın yanında sabahladı

Sabah olduğunda Kalyani torununu kontrol etmek için odasına girer. Anandi’nin onun yanında sabahladığını görür. Bairon’un bir türlü affetmeye yanaşmadığı oğlu Jagat’ın sağlığı için Anandi onun odasında sabahlamıştır. Anandi odadan çıkacak gibi olduğunda Jagat “Lütfen gitme, yanımda kal” diyerek Anandi’nin elini tutar.

Anandi içine düştüğü durumdan mutsuz olduğu için çay yolunda gezmeye çıktığı Şiv’in yanında ağlar. Şiv ise onu mutlu etmek için şakalar yapar. Tam bu sırada Kalyani arayıp Anandi’den eve dönmesini, Jagat’ın ona ihtiyacı olduğunu söyler.

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 277. bölümüyle 11 Haziran Salı günü ekrana gelecek. İkimizin Yerine dizisi saat 16.30’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

İkimizin Yerine dizisinin yeni bölüm fragmanı her gün bu sayfada saat tam 17:30’da yayınlanmaktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz