Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 278. bölüm fragmanı - 12 Haziran Çarşamba

İkimizin Yerine 278. bölüm fragmanı – 12 Haziran Çarşamba

İkimizin Yerine dizisinin 278. bölüm fragmanı yayınlandı. Tapınakta dua edilirken Jagat’ın ellerinde çıkagelmesi herkeste şok etkisi yaratır. 12 Haziran Çarşamba günü yayınlanan bölüme Jagat’ın tapınakta elinde tepsi tutması damga vuracak.

İkimizin Yerine 278. bölüm fragmanı

Jagat hala hafızasını kaybetme numarası yapmaya devam eder. Birlikte bindikleri arabada sinsice Kalyani ve Anand’nin onu çok sevdiğini söyler. Ancak bu kez Şiv kendisini tutamaz e Anandi’yi çok sevdiğini ve onu kimsenin incitmesine izin vermeyeceğini belirtir.

Anandi yeni bölüm fragmanında sonunda Jagat’ı affettiğini söyler.

Herkes oruç tutarken Jagat de köylüler için oruç tutup dua edeceğini söyler. Menakşi Şiv‘le konuşur ve onun için endişelerini ifade eder. Nandu gibi ailesi de Anandi‘yi Jagat’ın hayatına geri vermeyi düşünürlerse her şeyini kaybedeceğinden korkuyorum der.

Şiv, Anandi‘yi desteklemek istediğini ve güvensiz hissetmesini istemediğini söyler. Eve gelince tapınağa gideceklerini söyler. Dadisa Anandi‘den hazır olmasını ister. Jagat numaradan öksürmeye başlar ve Anandi‘yi evde tutmak ister. Dadisa kaymakam da orada olacak ve Anandi‘nin Sarpanç olarak gelmesi gerek Gehna sana bakar der.

Dadisa, Bairon‘u azarlar. Basant da numara olsaydı Lal bilirdi der. Bairon sinirlenir. Geri dönerken Jagat ve Şiv aynı arabaya biner. Arabada: Şiv Jagat‘a laf sokar ve bir şeyler sakladığını anladım unutma, aptal değilim der. Jagat burada bir ailem var der. Şiv, evet, seni bir dakikada ifşa edebilirim ama uzak duruyorum çünkü ailene saygı duyuyorum der.

Anandi‘ye çok yanlış yaptım, beni affetmese bile şikâyet edemem çünkü bu hakkımı kaybettim der. Jagat, giderken Anandi onu durdurur ve ona ailesinin iyilik ve huzuru için onu affettiğini söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz