Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 294. bölüm fragmanı! 28 Haziran Cuma 294. bölüm fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 294. bölüm fragmanı! 28 Haziran Cuma 294. bölüm fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 294. bölüm yayınlandı. Çocuklar doktor içni bir battaniye ister. O anda Jagat’ı karşılarında gören Ananda ve Şov büyük bir şok yaşar. İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanını izle.

Kalyani ise “Bana hediye mi yolladılar” dediği anda karşısında Jagat’ı görür ve gözyaşlarına boğulur. Yeni bölüm fragmanında babası Bairon oğlunu artık tamamiyle affetmiştir ve geçmişte onun içini açtığı hastaneyi Jagat’a teslim eder. Hastane son derece büyük bir coşkuyla açılır. Kurdeleler kesilir.

İkimizin Yerine’de Anandi ve Şiv yoksul köylülere yardım ederken beklenmedik şekilde Jagat ile karşılaşır. Anandi, evine geri dönmeyen Jagat’a sitem dolu sözlerle yüklenir. İkimizin Yerine 294. bölüm fragmanında Jagat Anandi’nin sitem dolu sözlerinden sonra evine dönmeye karar verir.

Anandi’nin sitemkar sözlerinden sonra evine geri dönmeye karar veren Jagat bu kararıyla ailesindeki herkesi mutlu eder. Ailesi Jagat’ın dönüşüne çok sevinir ve ona bir sürpriz yapmaya karar verirler. Jagat için muayenehane tekrar açılır ve köylülere sağlık hizmeti verilmeye başlanır. Muayenehanede doktorluk yapmaya başlayacak olan Jagat ailesinin bu iyiliğine ne tepki verecek?

İkimizin Yerine 294. bölüm fragmanını izle

İkimizin Yerine dizisinde Ananda Jetsar’a gelip Jagat’ın mektubunu bulur. Ve ardından da Jagat’ın kaybolduğunu öğrenir.

İkimizin Yerine 294. bölüm fragmanını izle

Iravati Anandi’ye yeni gelin tatlı pişire geleceğini yapmadan Jetsar’a gidemeyeceğini söyler. Anandi tatlı yapmak için zevkle mutfağa girer.

Yeni bölümde Hint dizilerinde sıkça gördüğümüz helva yapımı için Anandi kollarını sıvar kaju ve badem kullanarak helva yapar.

Son bölümde Dadisa Jagat’tan haber almaya çalışıyor

Anandi mutfakta kuru meyveleri ezerken Şiv yanına gelir e ona sarılır. Heyecanlanan Anandi tokmağı eline vurur. Şiv Anandi’nin elini yıkar ve suyun acıyı alacağını söyler.

İkimizin Yerine dizisinin 293. bölümünde Anandi helvayı yapar ve herkes Anandi’nin yeteneğine adeta bayılır.

Dadisa para verdiği ve Jagat’ı takip ettirdiği adamı arar ve durumunu sorar. Adam hala bir gelişme yok der. Genha ise Dadisa’nın arkasındadır ve konuşmaları duyar.

Anandi, Şiv ve Sançi sonunda Jetsar’a gelir. Anandi güler ile köy halkı tarafından şenlik havasında karşılanır.

Şiv Jagat’ı sormayı ihmal etmez. Dadisa bazı işler için Jaipur’a gittiğini söyler. Anandi odasına çıkar, annesini resmini görür ve odasında hiçbir şey değişmemiştir.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi İkimizin Yerine’ne yeni bölüm fragmanı her gün saat 17:30’da yayınlanmaktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz