Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 280. bölüm fragmanı: Şiv Anandi ile evlilikten vazgeçti

İkimizin Yerine 280. bölüm fragmanı: Şiv Anandi ile evlilikten vazgeçti

İkimizin Yerien 280. bölüm fragmanı: Cuma günü yayınlanan bölümde Şiv Anandi ile evlenmekten vazgeçtiğini açıklayacak. Bu karara ilk tepki Jagat’ın babası Bairon’dan gelecek.

İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Bairon 280. bölüm fragmanında evlilikten vazgeçtiğini açıklayan Şiv’e “Evlilikten bahsediyoruz Şiv. İstediğin zaman kabul edip istediğin zaman vazgeçemezsin. Böyle olmaz. Bize sebebini söylemek zorundasın” diyerek karşı çıkar.

İkimizin Yerine 280. bölüm fragmanı

Bir tarafta kendi mutluluğundan başkasını düşünmeyen egoist Jagat diğer taraftan Anandi’nin mutluluğunu kendi mutluluğunun bile önüne koyan Şiv. Olan yine Anandi’ye mi olacak? Şiv’in önünü kesip “Ne olur Anandi ile evlenme” diye yalvaran Jagat’ın istediği olur.

Anandi’nin mutlu olmasını isteyen Şiv ailesine düğünden vazgeçtiğini söyler. Herkes Şiv’in evlilikten neden vazgeçtiğini merak ederken Anandi, Şiv’in Jagat’a bakışını yakalar İkimizin Yerine dizisinin 280. bölüm fragmanında.

Bütün düğüm Şiv’in evlilikten vazgeçmesinin gerçek nedenini Anandi’ye ve ailesine açıklamasıyla çözülebilir. Anandi bu gerçeği ortaya çıkarabilecek mi?

İkimizin Yerine 280. bölüm fragmanı büyük soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Bir kez daha Anandi’yi çok sevdiğini söyleyen Jagat yaşananları bütün detayıyla Anandi’ye anlatır.

Şiv’in evlilikten vazgeçtiğini duyduğu ilk anda büyük bir şok yaşayan Anandi elindeki tepsiyi merdivenlerden aşağı düşürür.

Evliliğe hazır olmadığı için Anandi ile evlenmek istemediğini söyleyen Şiv alında bu kararının arkasında Jagat’ın olduğunu açıklayabilecek mi? Yeni fragman bu soruya yanıt vermiyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz