Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 281. bölüm fragmanı: Şiv'in kardeşi Anandi'den ne istiyor?

İkimizin Yerine 281. bölüm fragmanı: Şiv’in kardeşi Anandi’den ne istiyor?

İkimizin Yerine 281. Bölüm fragmanında neler yaşanacak? Son bölümde Jagat büyük yalanlarla Şiv’i Anandi ile evlenmekten vazgeçirmişti? Yeni fragman Anandi ile Şiv’in geleceğine ilişkin önemli ipuçları verecek.

İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 281. bölüm fragmanı

Şiv Anandi‘yle telefonda konuşarak onu çatıya çağırır. Çatıda yerde yanan mumlar ile mutlu Diwali‘ler yazıyordur. Şiv de oradadır. Anandi çok etkilenir. Yeni bölüm fragmanında Sançi’nin Anandi’yi küçük görmesine şahit olacağız.

Kalyani ve bütün aile bir taraftan da Şiv’in kız kardeşi Sançi’yi merak eder. Kalyani Sançi’ye hediye almak için onu daha fazla tanımak ister. Fakat Sançi henüz Anandi ile tanışmaya kendini hazır hissetmediği için Jetsar’a gitmekten kurtulmak için elinden geleni yapar.

Sançi hayatında ilk kez bir Divali bayramında ailesiyle olamadığı için bundan Anandi’yi tutar ve içten içe ona kin beslemeye başlar.

Abisi Şiv’in Jetsar’a gelmesi konusundaki ısrarlarına daha fazla dayanamayan Sançi İkimizin Yerine dizisinin 281. bölüm fragmanında Sançi’nin aileye yaşattığı bilinmezlik damga vuracak.

İkimizin Yerine 15 Haziran Cumartesi bölümü

İkimizin Yerine dizisinin Cumartesi günü yayınlanan bölümünde Sançi’nin Anandi’yi aşağılamasına, onu küçük görmesine şahit olacağız. Anandi’ye olan aşkı nedeniyle çok sayıda güçlükle boğuşmak zorunda olan Şiv, bugüne kadar hiç tartışma yaşamadığı kardeşi Sançi’yi Anandi konusnuda nasıl ikna edecektir?

İkimizin Yerine Cumartesi fragmanından fotoğraflar

İkimizin Yerine dizisinin 281. bölümünden seçilen özel fotoğraflar sizlerle…

Kanal 7’nin 1,5 reyting alan (yaklaşık 1,5 milyon kişinin izlediği) Hint dizisi İkimizin Yerine’nin yeni bölüm fragmanı her gün saat tam 17:30’da bu sayfada yayınlanır. Türkiye’de ilk kez İkimizin Yerine’nin yeni bölüm fragmanlarını bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz