Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 282. bölüm fragmanı: Sançi'nin kötülükleri Anandi'yi bezdiremez

İkimizin Yerine 282. bölüm fragmanı: Sançi’nin kötülükleri Anandi’yi bezdiremez

İkimizin Yerine’de 282. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Şiv’in kardeşi Sançi’nin Anandi’ye kötü davrandığı görüntüler var. Anandi büyük bir misafirperverlikle Sançi’nin her türlü kötü muamelesine göğüs germeyi başarıyor.

İkimizin Yerine 282. bölüm fragmanı

Hem abisi Şiv’in Anandi ile evlenmesini istemeyen hem de Jetsar’dan ve geleneklerinden hiç hoşlanmayan Sançi bir türlü uyum sağlayamaz. Jatsar’daki bütün mutsuzluğunu Anandi üzerinde yoğunlaştıran ve onun abisini hak etmediğini düşünen Sançi bütün kötülüğünü Anandi’ye yönlendirir.

Anandi olanca iyiliğiyle Sançi’nin kendisine kötü davranışlarının hiçbirini müstakbel eşi Şiv’e yansıtmaz.

Sançi Anandi’yi küçük düşürmeye devam eder. Aile içinde huzursuzluk çıkmaması için alttan alan Anandi, Sanchi’den özür diler. Anandi, Sanchi’nin hayalindeki kişi olmadığı için üzgün olduğunu dile getirir. Herkes Anandi’nin olgunluğu karşısında şaşkına döner.  Sanchi Anandi’yi kabullenebilecek mi?

Sançi Anandi’yi şikayet etmeye başladı

Jetsar’da olduğu için her zaman çok kızgın olan Sançi Anandi‘ye gelir ve öfkeyle “Dadisa Şiv‘e bağırırken çok sevindin” diyerek çıkışır. Anandi‘yi, Şiv‘i sıkıntıya sokarak kendini Dadisa‘ya uslu kız gibi göstermekle suçlar.

Anandi, böyle bir niyetim yok dese de Sançi inanmak istemez. Çünkü henüz Anandi’yi yeteri kadar tanımıyordur. Olaya Menakşi de dahil olur ve Sançi’yi oradan uzaklaştırır. Menakşi yolda ona Şiv’in Anandi ile gayet mutluğu olduğunu anlatmaya çalışır. Menakşi Sançi’ye “Sen onu sevmesen de Şiv‘in bütün kalbi Anandi’de” der.

Küçük yaşının da etkisiyle her şeyi en iyi kendisinin bildiğini düşünen Sançi, Anandi’nin ailesini kandıracak kadar kurnaz olduğunu düşünme hatasına düşer.

İkimizin Yerine adlı Hint dizisinin 282. bölüm fragmanı her gün bu sayfada yayınlanır. Dizinin yeni bölüm fragmanını her gün saat 17:30’da izleyebilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz