Ana SayfaTürkiyeİkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 284. bölümünde fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Anandi Kalyani’nin geleneklerini alt üst ederken İkimizin Yerine 284. bölüm fragmanı salı günü olacaklar hakkında önemli bilgile içeriyor. Anandi ile Şiv artık evliliğe bir adım daha yaklaşıyor.

İkimizin Yerine Perşembe günü fragmanını izlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 284. bölüm fragmanı izle

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine her gün saat 16:10’da ekrana geliyor. Sevilen dizinin yeni fragmanı her gün saat tam 17:30’da yayınlanıyor. İkimizin Yerine 284. bölüm fragmanını yayınlandığı an bu sayfada izleyebilirsiniz.

İkimizin Yerine 284. bölüm fragmanı ve özeti

Jagat polis tarafından götürülerek tutuklanır. Ailesi ona çok acı bir şekilde veda eder. Ailede herkes Şiv’in serbest bırakılmasına sevinir. İkimizin Yerine 284. fragmanda ülkenin Başbakanı bile Şiv için bir mektup yazar. Şiv’in masum olduğuna sonuna kadar inandığını ancak görevi nedeniyle sürece dahil olamadığını belirtir.

İkimizin Yerine 284. bölüm fragmanında Şiv Anand’nin üzgün olduğunu görünce ona ne olduğunu sorar. Anandi dul bir kızın uğursuzluk nedeniyle kınaya katılamadığını öğrenince üzülür. Batıl inançlar nedeniyle bu eğlenceden uzak tutulan çok sayıda kız olduğu için Anandi üzülür.

Şiv Anandi’ye dul kızları eğlenceye çağırmak için cesaret verir.

İkimizin Yerine dizisinin Salı günü fragmanında Anandi dul ve boşanmış kızları kınaya çağırana “Bazı kuralları artık ortadan kaldırmak çağırır” der.

Kalyani Anandi’nin dul kızları kınaya çağırdığını duyunca büyük bir şok geçirir. Bunun bir uğursuzluk olduğun söyler. Sançi ise dulların kınaya davet edilmesinden dolayı mutsuz olur.

Bairon ve Sumitra hem Anandi’nin evliliği için mutlu hem de ondan ayrılacakları için üzgündürler. Sumitra Bairon’a Jagat için “O hatalarını kabul etti artık ona destek olmalıyız. Jagat’ın desteğe ihtiyacı var” der.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz