Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 292. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanı: Anandi Şiv'i reddediyor

İkimizin Yerine 292. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanı: Anandi Şiv’i reddediyor

İkimizin Yerine dizisinin 292. bölüm fragmanı yayınlandı. Anandi’nin kendisine sarılan Şiv’i reddettiği sahne yeni bölümü damga vuracak. İkimizin Yerine 26 Haziran Çarşamba 292. bölüm fragmanında Jagat gizemli kadın Ganga’nın izini sürmeye devam edecek.

İkimizin Yerine 293. bölüm fragmanı yayınlandı. İzlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 292. bölüm fragmanın en dikkat çekici sahnelerinden birinde Sançi ailenin toplu halde oturduğu ortamda “Ne istiyorsunuz onun gibi mi olayım? Kalın giysiler giyip vaktimi mutfakta geçirmek bana göre şeyler değil. Bu tür şeyleri ancak bir hizmetçi yapabilir” diyor.

Anandi Şiv’in ailesiyle yemek yerken çok mutludur. Şiv’e ismiyle hitap etmesi istendiğinde çok utanır. Çünkü onu tanıdığı günden beri Şiv’e ‘Kaymakam Bey’ diye hitap etmektedir.

Anandi bunu bile aşamazken Şiv’e nasıl yakınlaşacak merak ediliyor! Anandi Jagat ile yaşadığı romantik anları düşünürken kendisine Şiv’in arkadan sarılmasıyla şok olur.

Şiv Anandi’nin kucağına “Seni seviyorum” diyerek tatlılıkla fısıldar. Anandi ise “Bunu yapamam” diyerek Şiv’den uzaklaşır.

Jagat ise gizemli kadının izini sürmeye devam eder. Daha fazla soru işaretine dayanamayan Jagat, gizemli kadının ailesiyle konuşmaya karar verir.

Ganga adındaki gizemli kadın hakkında her geçen gün daha da fazla bilgiye sahip olan Jagat ilerleyen bölümlerle Ganga’nın hayatına mı dahil olacak?

Aşağıdaki videodan İkimizin Yerine dizisinin 292. bölüm özet fragmanını izleyebilirsiniz.

İkimizin Yerine dizisinde Ganga rolünü Ah Kalbim dizisinin Pragya’sı canlandırıyor.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan İkimizin Yerine dizisinin yeni fragmanı her gün saat 17:30’da yayınlanmaktadır.

İkimizin Yerien 293. fragman özeti

Anandi eski evine gittiğinde Jagat’ın yazdığı mektubu okur ve çok üzülür. Anandi bu mektup sonrası gözyaşlarına boğulur. Kalyani en önemli şeyin Şiv ve aile olduğunu söyler. Anandi’nin daha fazla Jagat’ı düşünmesini istemez.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz