Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 296. bölüm fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 296. bölüm fragmanı yayınlandı

Anandi Shiv’e yakınlaşma konusunda hala bir adım atamaz. İkimizin Yerine 296. bölüm fragmanında Şiv Anandi’nin kendi isteğiyle ona adım atacağını beklemektedir. Anandi kendini ne zaman hazır hissedecek? İkimizin Yerine yeni fragmanı bugün saat 17:30’da yayınlanacak.

İkimizin Yerine 299. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine’de Ganga Jagat’ı arar ve evden kaçmak için ondan yardım istemeyi düşünür. Ona ulaşamayan Ganga çocuğunu alıp evi terk eder. Ganga’nın kocası onun peşine düşer ve tüm köye haber salar.

İkimizin Yerine 296. Bölüm fragmanında şunlar anlatılıyor: Şiv büyük bir mutlulukla uçurtma uçurmaktadır. Ganga ise evden kaçıp Jagat’tan yardım ister. Jagat ise büyük bir mutlulukla uçurtma uçuran Şive bakıp “Şiv beni yeneli çok oldu” diye sayıklar.

Evden kaçan Ganga kocası tarafından yakalanır ve darp edilir. Uçurtma yarışları esnasında Jagat Ganga’yı perişan bir halde bulur ve onu hastaneye götürür. Anandi ve Şiv de Ganga için ellerinden geleni yaparlar. Jagat zor durumda kalan Ganga’ya yardım edebilecek mi?

Ganga Jagat’ı arar ancak Jagat telefonunu duymaz. Ganga işkence gördüğü, horlandığı o evde daha fazla durmak istemez ve kaçar.

Yeni fragmanda Ganga’nın kocası bütün köye haber salarak Ganga’yı yakalamak için elinden gelen her şeyi yapar. Ganga feci şekilde dövülür. Jagat onu bulduğunda Ganga kan revan içinde çocuğunun adını sayıklamaktadır.

İkimizin Yerine 296. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine’de ailesi Jagat’a bir sürpriz yapar ve muayenehaneyi tekrar açarlar. Ailesini eskiden hayal kırıklığına uğratan Jagat bu sefer aynı hatayı yapmaz ve bu sürprize çok sevinir.

Şiv, Anandi ve İkimizin Yerine dizisinin diğer oyuncularının daha önce hiç görmediğini hallerine aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

30 Haziran Pazar günü İkimizin Yerine özeti: Uçurtma yarışları başlar. Bütün aile uçurtmalarını gökyüzüne salar. Kimin kazanacağı büyük merak konusu. Şiv, Jagat ve Anandi uçurtma festivalinde bir arada olur ve mutlu vakit geçirir.

Jagat ailesinin açtığı muayenehanenin başına geçer ve hasta köylülere yardım eder. Ganga bu sırada bayram kutlamalarını bahane ederek evden kaçmayı planlar. Uçurtma yarışmaları başlar ve Jagat ile Şiv bir yarış içine girerler. Sançi bu yarışı abisinin kazanacağına Anandi’yi ikna etmeye çalışır. Jagat uçurtmasını eline aldığında Anandi’yle olan anılarını hatırlar.

Aşağıdaki bölümden İkimizin Yerine dizisinin yeni bölüm özetini izleyebilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz