Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 297. bölüm fragmanı! 297. Bölüm 1 Temmuz fragmanı

İkimizin Yerine 297. bölüm fragmanı! 297. Bölüm 1 Temmuz fragmanı

İkimizin Yerine 297. Bölüm 1 Temmuz fragmanı yayınlandı. Pazartesi günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde Ganga kocasından bir kez daha dayak yer. Onu şans eseri gören Jagat son anda hastaneye yetiştirir. İkimizin Yerine 297. bölüm fragmanı nefes kesen bir fragmanla geldi.

İkimizin Yerine 299. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Nandu ve Sançi dürbünle etrafa bakarken Ganga’nın dayak yediğini görür. Jagat çok yüksek bir yerden atlayarak koşarak Ganga’ya yardım etmeye gider.

Jagat Ganga’nın durumunu ailesine Bana tedavi için gelmişti. Ben yine evden kaçmaya çalıştığını düşünüyorum. Belli ki her zaman olduğu gibi yine şansı yaver gitmedi ve kocası onu yakaladı.” sözleriyle anlatır.

İkimizin Yerine dizisinin yeni bölüm fragmanında artık Jagat’ın değiştiğinden emin olan ailesi ve Kalyani de “Kocaman yüreğiyle hala ne kadar insan olduğunu hatırlattı. Ama hala eksik olan bir şey var. Onun bu mutsuzluğunu mutluluğa dönüştürebilecek tek kişi var.” diye düşünmeye başlar.

Jagat Ganga’yı hastaneye yatırıp tedavi ederken Ganga’yı tanıyan bir hasta bakıcı onu öldürmeye çalışır.

İkimizin Yerine 297. bölüm fragmanı izle

Şiv ve Bairon arabayla arkasından koşsa da yetişemez. Bairon ve Şiv’in aklındaki soru Anandi’nin Ganga’yı tanıyıp tanımadığıdır.

Kafasına çok ağır darbeler alan Ganga hayati tehlikeyle hastanede son anda yetiştirilir.

Ganga’nın başından bir an ayrılmayan Jagat evde meraklı sorularla karşılaşır.

İkimizin Yerine son bölümde neler oldu?

Anandi Shiv’e yakınlaşma konusunda hala bir adım atamaz. İkimizin Yerine 296. bölüm fragmanında Şiv Anandi’nin kendi isteğiyle ona adım atacağını beklemektedir. Anandi kendini ne zaman hazır hissedecek? İkimizin Yerine yeni fragmanı bugün saat 17:30’da yayınlanacak.

İkimizin Yerine’de Ganga Jagat’ı arar ve evden kaçmak için ondan yardım istemeyi düşünür. Ona ulaşamayan Ganga çocuğunu alıp evi terk eder. Ganga’nın kocası onun peşine düşer ve tüm köye haber salar.

İkimizin Yerine 296. Bölüm fragmanında şunlar anlatılıyor: Şiv büyük bir mutlulukla uçurtma uçurmaktadır. Ganga ise evden kaçıp Jagat’tan yardım ister. Jagat ise büyük bir mutlulukla uçurtma uçuran Şive bakıp “Şiv beni yeneli çok oldu” diye sayıklar.

İkimizin Yerine 297. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde. Aşağıdaki videodan sevilen dizinin özet görüntülerine göz atabilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz