Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 300. bölüm fragmanı! İkimizin Yerine'de Anandi diziyi terk ediyor

İkimizin Yerine 300. bölüm fragmanı! İkimizin Yerine’de Anandi diziyi terk ediyor

İkimizin Yerine 300. bölüm fragmanını izle. Dizinin son bölümüne Ganga’nın oğlunu bulabilmek için Şiv ve Jagat’ın seferber olması damga vurmuştu. İkimizin Yerine sevenlerini derinden üzece o değişiklik artık gerçekleşmek üzere. Anandi karakterini canlandıran Pratyusha Banerjee’nin intiharı dünyayı yasa boğmuştu. Bu trajedinin diziye yansıması da çok yakında gerçekleşecek. İkimizin Yerine dizisinin 300. bölüm fragmanı yayınlandı. Ancak çok yakında Anandi yerine Pratyusha Banerjee’yi değil izleyenler başka bir ismi ekranda görecek.

İkimizin Yerine 301. bölüm fragmanı aşağıdadır. Yeni fragman hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

İkimizin Yerine 4 Temmuz Perşembe günü fragmanı yayınlandı. Hemen aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Ancak daha önemli bir gelişme daha var. O da Anandi’nin bir iki bölüme kadar diziden çıkacak olması. İkimizin Yerine dizisinde artık yeni Anandi’yi Toral Rasputra canlandıracak.

İkimizin Yerine 300. bölüm fragmanı

Bugün üzerine muhteşem, sarı renkte bir sari giyen Anandi Şiv’e öğle yemeği götürmek için ofise gider. Anandi’ye hala ilk günkü gibi aşk dolu gözlerle bakan Şiv Anandi’nin güzelliği karşısında şaşkına döner.

Aşağıdaki Instagram postundan İkimizin Yerine oyuncularının eski ve yeni hallerine göz atabilirsiniz.

Anandi yaptığı yemekleri eliyle Şiv’e yemek yedirir. Şiv çok mutlu olsa da yoğun işleri sebebi ile Anandi ile tam olarak ilgilenemez.

Ganga çocuğuna 300. bölümde kavuşacak mı?

Ganga Dadisa’nın konağında ev işlerinde çalışmaya başlar ancak düşünmeden tek bir saniyesi bile geçmez.

Jagat üzüntülü Ganga’yı avluda tek başına otururken ve yanına gider. Ganga çocuğu yanında olmayan bir annenin cennet ve cehennemi bile ayırt edemediğini söyler. İşte bu söz dizinin yeni bölümüne damga vuracaktır. Jagat ona ona kaymakam Şiv’in çocuğunu kaçıran Ratan’ı yakalamak için bütün gücünü kullandığını söyler. Ayrıca çocuğuna kavuştuğunda ona iyi ve mutlu görünebilmek için kendine iyi bakması tavsiyesinde bulunur.

Anandi, Sançi’nin tabletinde bir bebeğin fotoğrafını görür. Sançi ona bir bebek sevmeyi çok istediğini söyleyerek artık bebek beklediklerini ima eder. Anandi de bebeği çok sever ve tabletini bir geceliğine Sançi’den ister. Anandi Sançi’nin tabletindeki resimlerine bakarak salıncakta oturur ve Şiv’in resmi ile konuşur.

İkimizin Yerine 302. bölüm fragmanı yayınlandı. İzlemek için tıklayın.

Şiv’e kendisine gösterdiği anlayış ve sabır için teşekkür eden Anandi onun tüm isteklerini de en kısa zamanda yerine getireceğine söz verir. Anandi Şiv’in fotoğrafına seni çok seviyorum diye bağırır. Anandi ikisinin sadece birbirleri için yaratıldığını söyleyerek Şiv’in fotoğrafını sevmeye devam eder.

İkimizin Yerine 300. bölüm özeti

Orijinal adı Balika Vudhu olan İkimizin Yerine dizisinin 300. bölüm özetini merak ediyor ve göz atmak istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz