Ana SayfaTürkiyeİkimizin Yerine 305. bölüm fragmanı izle! 9 Temmuz Salı fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 305. bölüm fragmanı izle! 9 Temmuz Salı fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 305. bölüm fragmanı yayınlandı! 9 Temmuz Salı fragmanında Ganga bebeği Manu’ya kavuşur. Yeni fragmanda Anandi artık aşkını itiraf etmek için kendini hazır hisseder.

İkimizin Yerine dizisinin 306. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İkimizin Yerine 305. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine 305. bölüm fragmanında Anandi ve Şiv Manu’yu alırlar ve Jetsar’a doğru yola çıkarlar.

Şiv hemen Ganga’yı arayıp müjdeyi onunla paylaşmak ister. Ama Anandi sürpriz yapalım diyerek onu durdurur.

Ganga çocuğun kavuşmak için dua ederken bir bebek sesi duyulur. Ganga hemen sesin Manu olduğunu anlar ve sese doğru bakar.

Kapıdan gülerek Manu girer ve dünyalar Ganga’nın olur. Ganga Anandi ve Şive çok teşekkür eder.

İkimizin Yerine’de bugün Ganga, Anandi sayesinde Manu’ya kavuşur. Anandi’nin yaptığı iyilik karşısında Ganga hem mahçup hem de çok mutlu olur.

Manu’yu karşısında gören Ganga şok geçirir. Oğlundan türlü işkenceler yapılarak ayrı kalan Ganga, sonunda Anandi’nin yardımıyla oğluna kavuşur. Herkes Manu’nun konağa nasıl geldiğini merak eder. Anandi, yaptıklarını anlatınca ev halkı ona minnettar kalır.

Öte yandan yaşanan bu mutluluk üzerine Ganga’nın hemşire olmak istediğini söylemesi herkesi heyecanlandırır. Anandi, Ganga’ya ve tüm eğitim almak isteyen kişilere yardım edeceğini söyler. Ancak Şiv’in Anandi’ye söylemekten çekindiği bir gerçek vardır. Anandi’nin hayali yarım mı kalacak? 

İkimizin Yerine 305. bölüm özeti

Dadisa herkesi akşam yemeğine davet eder. Ancak Şiv çok düşüncelidir. Anandi’den daha fazla saklamam diye içinden geçirerek evde birçok resmi evrak olduğunu ve yorgun olduğunu söyleyerek yemek teklifini reddeden.

İkimizin Yerine 305. bölümde Anandi ise Şiv’e aşkını itiraf edince bütün yorgunluğunu hafifleteceğini düşünür. Peki ama Şiv’in aklından geçirdiği onun zihnini kurcalayan şey nedir?

İkimizin Yerine dizisinin son bölümünde neler olmuştu?

Anandi özel bir halk dansı gösterisi yapar. 304. bölüm fragmanında Anandi’nin dansı bittikten sonra öğretmen Anandi’nin de çocuk evliliği yaptığını, ancak şimdi hiç kimseden destek almadan büyük bir kariyer sahibi olduğu söyler ve genç kızlara yaşamını anlatmasını ister.

Yeni fragmanda Anandi çocuklara geçmişi artık değiştiremeyeceklerini ancak geleceklerinin kendi elerinde olduğunu öğretir, anlatır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz