Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 306. bölüm fragmanında Anandi Şiv’i affetti. Yeni fragman 10 Temmuz...

İkimizin Yerine 306. bölüm fragmanında Anandi Şiv’i affetti. Yeni fragman 10 Temmuz Çarşamba

Anandi İkimizin Yerine 306. Bölüm fragmanında Şiv’i affediyor. İkimizin Yerine 10 Temmuz Çarşamba fragmanında neler yaşanacağı belli oldu. Yeni fragmanda Şiv Anandi’den özür dilemek için uygun bir ortam arıyor ancak bulamıyordu.

Ganga’nın yaptığı yemekler ailede büyük beğeniyle karşılanır. Jagat ise “Yemekleri kimin yaptığını bilmesem bunları Anandi’nin yaptığını sanardım” diyor.

İkimizin Yerine 306. bölüm fragmanında Anandi Jetsar’dan ayrılırken Jagat ise onu bir daha göremeyeceği için gözyaşlarını tutamıyor. Bu anlarda Jagat’ın yanındaki kişi Ganga’dan başkası değildir.

İkimizin Yerine 306. bölüm fragmanı yayınlandı

Anandi ondan gerçekleri sakladığı için Şiv’e çok kızgın. Şiv çeşitli yollar ile Anandi ile konuşmayı deniyor ama başaramıyor.

İkimizin Yerine yeni fragmaınnad düğmesini dikerken Anandi ile onunla konuşabileceğini ve ondan kaçamayacağını fark eden Şiv, ondan gömleği üzerindeyken düğmesini dikmesini istiyor.

Anandi düğmeyi dikerken Şiv özür dilemek için konuya girer ama Anandi işini bitirip kaçar. Şiv kendini affettiremez ve bir çocukla Anandi’ye beyaz gül gönderir. Gülü getiren çocuk Anandi’ye “Şiv’i affettin mi” diye sorar.

İkimizin Yerine dizisinin önümüzdeki bölümlerden kısa bir tanıtım videosu. Şiv ile Anandi öpüşüyor.

Anandi “Affetmedim git ona söyle” der. Çocuk gider ve bu sefer de sarı güllerle gelir. Yine Şiv’i affedip affetmediğini sorar. Anandi yine affetmediğini söyleyip çocuğu gönderir.

Bu sefer çocuk kırmızı güllerle gelir ve yine aynı soruyu sorar. Anandi artık yorulur ve bu işin sonunun gelmeyeceğini de anlayınca çocuktan kurtulmak için “Affettim söyle ona” der.

İkimzin Yerine 306. bölüm fragmanında bu sefer de Şiv elinde kırmızı gülleri gelir ve tayin meselesini sakladığı için özür diler. Anandi ve Şiv tekrar barışır. İCkisinin de yüzü gülüyordur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz