Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 306. bölüm fragmanını izle! 10 Temmuz Çarşamba fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 306. bölüm fragmanını izle! 10 Temmuz Çarşamba fragmanı yayınlandı

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine’de 306. bölüm fragmanını yayınlandı. İkimizin Yerine 10 Temmuz Çarşamba fragmanı yayında. Yeni fragmanda Ganga’nın yaptığı yemekler ailede büyük beğeniyle karşılanır.

Jagat yeni bölüm fragmanında “Yemekleri kimin yaptığını bilmesem bunları Anandi’nin yaptığını sanardım” diyor.

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine’de 306. bölüm fragmanını yayınlandı. İkimizin Yerine 10 Temmuz Çarşamba fragmanı yayında. Yeni fragmanda

İkimizin Yerine 306. bölüm fragmanı öncesi geniş özet

İkimizin Yerine özetinde Ganga çocuğunu görünce şok olur ve havalara uçar. Anandi sayesinde Ganga çocuğuna kavuşmuştur. Jajat’ın ailesin Anandi ile bir kez daha gurur duyar.

Şiv’in canı sıkkındır. Anandi onun yorgun olduğunu düşünür. Duygularını açıklamaya ve onu mutlu etmeye karar verir. Fakat bu sefer de Şiv uyuyor numarası yapar.

Çünkü Anandi’nin yüzüne bakacak cesareti yoktur. İkimizin Yerine dizisinin yeni bölümünde Şiv’in tayini çıkmıştır ve uzaklara gitmesi gerekiyordur. Bu durumun Anandi’nin hayallerini mahvedeceğinin farkındadır. Sonunda Anandi Şiv’in ailesinden bu gerçeği öğrenir ve çok üzülür. Şiv kendisi yalan söylediği için Anandi çok kırgındır. Şiv Dadisa’ya da atanma haberini vermez.

Çünkü Dadisa Kalyani büyük bir sevinçle onlara büyük bir yemek davetinde bulunmuştur. Şiv’in ona söyleyecek cesareti yoktur. Çünkü çok üzüleceğini biliyordur.

İkimizin Yerine dizisinin yeni bölüm fragmanı her gün saatler 17:30’u gösterdiğinde yayınlanır.

Anandi İkimizin Yerine 306. Bölüm fragmanında Şiv’i affediyor. İkimizin Yerine 10 Temmuz Çarşamba fragmanında neler yaşanacağı belli oldu. Yeni fragmanda Şiv Anandi’den özür dilemek için uygun bir ortam arıyor ancak bulamıyordu.

Ganga’nın yaptığı yemekler ailede büyük beğeniyle karşılanır. Jagat ise “Yemekleri kimin yaptığını bilmesem bunları Anandi’nin yaptığını sanardım” diyor.

İkimizin Yerine 306. bölüm fragmanında Anandi Jetsar’dan ayrılırken Jagat ise onu bir daha göremeyeceği için gözyaşlarını tutamıyor. Bu anlarda Jagat’ın yanındaki kişi Ganga’dan başkası değildir.

İkimizin Yerine 306. bölüm fragmanı yayınlandı

Anandi ondan gerçekleri sakladığı için Şiv’e çok kızgın. Şiv çeşitli yollar ile Anandi ile konuşmayı deniyor ama başaramıyor.

İkimizin Yerine yeni fragmaınnad düğmesini dikerken Anandi ile onunla konuşabileceğini ve ondan kaçamayacağını fark eden Şiv, ondan gömleği üzerindeyken düğmesini dikmesini istiyor.

Anandi düğmeyi dikerken Şiv özür dilemek için konuya girer ama Anandi işini bitirip kaçar. Şiv kendini affettiremez ve bir çocukla Anandi’ye beyaz gül gönderir. Gülü getiren çocuk Anandi’ye “Şiv’i affettin mi” diye sorar.

İkimizin Yerine dizisinin önümüzdeki bölümlerden kısa bir tanıtım videosu. Şiv ile Anandi öpüşüyor.

Anandi “Affetmedim git ona söyle” der. Çocuk gider ve bu sefer de sarı güllerle gelir. Yine Şiv’i affedip affetmediğini sorar. Anandi yine affetmediğini söyleyip çocuğu gönderir.

Bu sefer çocuk kırmızı güllerle gelir ve yine aynı soruyu sorar. Anandi artık yorulur ve bu işin sonunun gelmeyeceğini de anlayınca çocuktan kurtulmak için “Affettim söyle ona” der.

İkimzin Yerine 306. bölüm fragmanında bu sefer de Şiv elinde kırmızı gülleri gelir ve tayin meselesini sakladığı için özür diler. Anandi ve Şiv tekrar barışır. İCkisinin de yüzü gülüyordur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz