Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 307. bölüm fragmanı yayında. Yeni fragmanda Anandi ile Şiv öpüşüyor

İkimizin Yerine 307. bölüm fragmanı yayında. Yeni fragmanda Anandi ile Şiv öpüşüyor

İkimizin Yerine 307. bölüm fragmanına Anandi ile Şiv’in duygusal anları damga vuracak. Kendine has bir izleyici kitlesine sahip olan İkimizin Yerine dizisinde yeni fragman yayınlandı. 306. bölüm fragmanı 11 Temmuz Perşembe günkü bölüm hakkında önemli fikirler veriyor.

İkimizin Yerine dizisinde yeni bölümün iki ana konusu var. Yeni fragmanda Sançi’nin geçirdiği trafik kazası ve yeni bölümde Anandi ile Şiv’in duygusal görüntüleri var. İkimizin Yerine 307. bölüm fragmanı izle. Yeni fragmanda Anandi ile Şiv öpüşüyor. Sonunda Şiv’e bütün kalbiyle açılmayı başaran Anandi ile Şiv’in öpüşmesi yeni bölüme damga vuracak.

İkimizin Yerine 307. bölüm fragmanını izle

Şiv Anandi’ye “Benimle birlikte gelmek için hazır mısın” diye sorar. Anandi ise “Ailemden ayrılmak çok zor olacak ancak senin için geleceğim. Bu benim için çok zor olacak Şiv. Çok zor olacak. Ama hiç önemli değil” diyerek bu teklifi kabul edecek. 

Anadi ile Şiv’in haftalar sonra karşılıklı çekilen duygusal sahneyi 307. Bölüm fragmanına damga vuracak. Anandi ile Şiv arasında yaşanan romantik anların videosuna aşağıda göz atabilirsiniz.

İkimizin Yerine 307. bölümde neler olacak?

İkimizin Yerine 30. bölümde Anandi babaannesi Dadisa’ya gelir ve Ganga koyu bir sohbete başlar. Ganga Anandi’ye gidecek olmasından konusunda çok üzgün olduğunu belirtir.

Ayrıca senin gidecek olmandan dolayı Jagat da çok üzülüyor. Jagat’ın gülüşlerinin arkasında büyük bir mutsuzluk var der.

Ganga açık yüreklilikle Jagat hala seni seviyor der. Anandi ise bu konuşmanın aralarında kalmasının iyi olacağını söyler.

Anandi ile Şiv’in dudak dudağa öpüşmesi 11 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak yeni bölüme damga vuracak.

Anandi ailesini ve Jagat’ı Ganga’ya emanet eder. Sançi ise yolda koşu yapmaktadır ve kucağında kulaklık vardır.

Şoför Sançi’yi görür ve korna çalınca çekileceğini düşünür. Ancak adam defalarca kornaya basmasına rağmen Sançi duymaz. Çünkü kucağında kulaklık vardır ve yüksek sesle müzik dinlemektedir.

Adam son anda Sançi’ye çarpmadan kurtarır ama Sançi korkuyla uçurumdan aşağı yuvarlanarak kafasını ağaca çarpar.

Jagat ise bu kazayı görür ve düşen kadının Sançi olduğunu anlayarak yardıma koşar.

Sançi’nin ağır yaralı ve yürüyemeyecek durumda olduğunu gören Jagat hemen onu hastaneye götürür. Jagat hastanede Sançi’ye ilk müdahaleyi yapar ama Sançi canı yandığı için çok huysuzdur. Köy hastanesindeki kötü ortam ve vasıfsız personel şartlarından dert yanarak eve gitmek istediğini söyler.

Jagat önce Sançi’nin saçmalamalarına tahammül eder ama sonunda dayanamaz ve Sançi’ye kızar. Bu arada odaya Anandi ile birlikte Şekhar ailesi girer ve Dadu Sançi’nin Jagat’tan iyi bir ders aldığını düşünür.

Jagat müdahalesi için aileyi dışarı alır. Jagat’ın yaptığı tedavi sırasında Sançi gözyaşı döker. Jagat bu anda ona gözyaşlarını silmesi için mendilini uzatır. Sançi gözyaşlarını siler. Jagat “Merak etme bu mendil hastanenin değil benim” diyerek onu iğneler. Sançi gözyaşlarını siler. Jagat ve Sançi bir sonraki gün yemek yemek için sözleşirler. Sançi’nin gözlerinde Jagat’a olan aşkı görülmektedir. Sançi Jagat’tan etkilenmiştir. İkimizin Yerine dizisinin 307y bölüm özeti bu şekildedir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz