Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 307. bölüm fragman ozeti: Sançi'ye kamyon çarpıyor

İkimizin Yerine 307. bölüm fragman ozeti: Sançi’ye kamyon çarpıyor

İkimizin Yerine dizisinin 307. bölümünde Sançi’ye kamyon çarpıyor. İkimizin Yerine 307. bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Dizinin 11 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan bölümünde Sançi’ye kamyon çarpıyor bu beklenmedik kaza onu Jagat’a yakınlaştırıyor.

İkimizin Yerine 307. bölüm fragman özeti

İkimizin Yerine 307. Bölüm özeti sizlerle… Anandi Dadisa’lara gelir ve Anandi ile Ganga konuşurlar. Ganga Anandi’ye gidecek olmasından konusunda çok üzgün olduğunu belirtir. İkimizin Yerine dizisinin 307. bölüm fragmanı bugün saat 17:30’da yayınlanacak.

İtte İkimizin Yerine dizinin 11 Temmuz Perşembe bölümünde yaşanacaklar…

Ganga ile Anandi arasında duygusal bir diyalog yaşanır. Her şeyin farkında olan Ganga Anandi’ye “Senin gidecek olmandan dolayı Jagat çok üzülüyor. Jagat’ın gülüşlerinin arkasında büyük bir mutsuzluk var” der. Ganga açık yüreklilikle “Jagat hala seni seviyor” der. Anandi ise bu konuşmanın aralarında kalmasının iyi olacağını söyler.

Sançi’ye 307. bölümde kamyon çarpıyor

Anandi ailesini ve Jagat’ı Ganga’ya emanet eder. Sançi ise yolda koşu yapmaktadır ve kucağında kulaklık vardır.

Şoför Sançi’yi görür ve korna çalınca çekileceğini düşünür. Ancak adam defalarca kornaya basmasına rağmen Sançi duymaz. Çünkü kucağında kulaklık vardır ve yüksek sesle müzik dinlemektedir.

Adam son anda Sançi’ye çarpmadan kurtarır ama Sançi korkuyla uçurumdan aşağı yuvarlanarak kafasını ağaca çarpar.Jagat ise bu kazayı görür ve düşen kadının Sançi olduğunu anlayarak yardıma koşar.

Sançi’nin ağır yaralı ve yürüyemeyecek durumda olduğunu gören Jagat hemen onu hastaneye götürür. Jagat hastanede Sançi’ye ilk müdahaleyi yapar ama Sançi canı yandığı için çok huysuzdur. Köy hastanesindeki kötü ortam ve vasıfsız personel şartlarından dert yanarak eve gitmek istediğini söyler.

Sançi Jagat’a aşık oluyor

Jagat önce Sançi’nin saçmalamalarına tahammül eder ama sonunda dayanamaz ve Sançi’ye kızar. Bu arada odaya Anandi ile birlikte Şekhar ailesi girer ve Dadu Sançi’nin Jagat’tan iyi bir ders aldığını düşünür.

Jagat müdahalesi için aileyi dışarı alır. Jagat’ın yaptığı tedavi sırasında Sançi gözyaşı döker. Jagat bu anda ona gözyaşlarını silmesi için mendilini uzatır. Sançi gözyaşlarını siler. Jagat “Merak etme bu mendil hastanenin değil benim” diyerek onu iğneler. Sançi gözyaşlarını siler. Jagat ve Sançi bir sonraki gün yemek yemek için sözleşirler. Sançi’nin gözlerinde Jagat’a olan aşkı görülmektedir. Sançi Jagat’tan etkilenmiştir. İkimizin Yerine dizisinin 307y bölüm özeti bu şekildedir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz