Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 311. bölüm fragmanını izle! Yeni fragmanda Şiv veda ediyor

İkimizin Yerine 311. bölüm fragmanını izle! Yeni fragmanda Şiv veda ediyor

İkimizin Yerine 311. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Şiv’in vedası yeni bölüme damga vuracağa benziyor. İkimizin Yerine 15 Temmuz Pazartesi 311. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

İkimizin Yerine 311. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine yeni bölümde Anandi ve Şiv artık yeni hayatlarına başlar. Anandi’nin bu yeni hayatına alışması için evdeki herkes ona büyük destek olur.

Şiv ile Anandi büyük bütün ilçede duyulan son derece büyük bir parti ile sevgiyle Jetsar’dan uğurlanır. İkimizin Yerine 15 Temmuz Pazartesi fragmanında çocukluğundan beri karış karış bildiği, neredeyse bütün insanlarını tanıdığı, kendini ait hissettiği Jetsar’dan ayrılmak her ne kadar Anandi’yi yaralasa da Şiv’in ailesi onu mutlu eder.

Anandi, iyi görünmek için elinden geleni yapsa da kalbi Jetsar’da, Jetsar için atar. İkimizin Yerine 311. bölüm fragmanında Anandi büyüdüğü, yetiştiği, hayaller kurduğu bu evi unutmak Anandi için çok da kolay olmaz.

Öte taraftan Dadisa ile Sumitra sürekli Anandi’nin ne yaptığını merak edip durur. Evdeki bu mutsuz ve endişeli havayı dağıtan da Ganga’nın bitip tükenmek bilmeyen enerjisi olur.

Anandi ile Şiv’in aileleri Hindistan’ın ünlü Holi Bayramı’nı kutlar. Dadisa, ilk defa Holi Bayramı’nı Anandi’siz kutladıkları için biraz mutsuz ve eksik hisseder.

İkimizin Yerine son bölüm özeti

İki aile de Holiganla festivallerini kutlar. Anandi yeni evinde mutludur. Sing ailesi ile Jagat’ın mutluluğu ile mutlu olur.

İkimizin Yerine yeni bölüm özetinde Şiv eve Anandi için Jetsar’da ayrılık vakti gelip çatmıştır. Anandi kutsanarak yeniden evlenmiş bir kız gibi Dadisa’nın evinden süslenmiş bir araba ile çıkar.

Anandi ve Şiv arabaya biner, yolda Anandi Jagat’a selam vererek vedalaşır. Jagat da Anand’ye buruk şekilde el sallar. Anandi ve Jagat’ın vedalaşması artık dosçadır.

İkimzin Yerine yeni bölüm özetinin fragmanında Sing ailesi hemen içeri girer ve Jagat’ı kiminle evlendireceklerini tartışmaya başlar. Dadisa yeni gelinin kusursuz olmasını ister. Sumitra ise yeni gelinin Anandi’ye benzemesini ister. Jagat Anandi ile kendisiyle evlenecek kişiyi onun seçmesi konusunda anlaştıklarını söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz