Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 312. bölüm fragmanında Holi Bayramı coşkusu

İkimizin Yerine 312. bölüm fragmanında Holi Bayramı coşkusu

Kanal 7’nin günlük Hint dizisi İkimizin Yerine 312. bölüm fragmanı ile karşınızda. İkimizin Yerine 312. bölüm fragmanı ve dizinin özeti yayınlandı. 

Sançi evlerinde ilk Holi Bayramı’nı kutlayan Anandi için her şeyin unutulmaz şekilde planlanmasını ister. Bunun için de yengesi ve abisi Şiv için bazı sürprizler hazırlar.

İkimizin Yerine 312. bölüm fragmanını izle

Holi Bayramı’nda Hindistan’da neredeyse herkes birbirine boyalı şakalar yapar. Elbette bu şakalardan Şiv ve Anandi de paylarına düşeni alır.

Sançi önce banyoya girer ve havlunun arasına kırmızı boya koyar. Anandi Sançi’ye süt getirmeye gitmiştir. Sançi elinde bulunan yağı yanlışlıkla Anandi’nin yüzüne sürmüş gibi yapar. Anandi banyoya yüzünü yıkamaya girer. Anandi “Bu işte bir gariplik var” diye düşünür ve Sançi’nin yaramaz olduğunu kendisine şaka yapacağını fark eder. Anandi banyoda renkli havluyu görür ve havluların da yerini değiştirir.

Mahi’yi de çağıran Sançi Anandi’ye şaka yapmaya hazır şekilde beklemektedir. Anandi banyodan temiz çıkınca çok şaşırır. Anandi sütü getirmiştir Sançi’ye ama gelirken altına yapıştırıcı sürmüştür.

Artık Anandi de Holi Bayramı’nda kendisine yapılan şakalara karşılık vermeye başlar. Sançi sütü içmek isterken süt masadan kalkmaz ve sütü kaldırayım derken süt Sançi’nin yüzüne dökülür.

İkimizin Yerine 312. bölüm fragmanı yayınlandı

Sançi çok sinirlenir ve hemen yüzünü yıkayıp silmek ister. Kendi koyduğu havluyu değil temiz havluyu seçer ama Anandi havluları yerini değiştirdiği için Sançi kırmızıya boyanır. Şiv ve Anandi Sançi’nin başına gelenlerden sonra güler. Sançi çılgına dönmüş ava giderken avlanmıştır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz