Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 319. bölüm fragmanı! 23 Temmuz Salı fragmanını yayınlandı

İkimizin Yerine 319. bölüm fragmanı! 23 Temmuz Salı fragmanını yayınlandı

İkimizin Yerine 319. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dadisa Kalyani aklındaki tek şeye odaklanır. O da Jagat’a iyi bir eş bulmak. Yeni bölüm fragmaınnda Jagat’tan habersiz şekilde bir eş bulurlar. O sırada eve Sançi ve Ananda gelir. 

İkimizin Yerine 23 Temmuz Salı fragmanında Jagat ile evlenmek üzere eve bir kızın geldiğini öğrenen Sançi büyük bir şok yaşar. Salı günü fragmanında Jagat, eve gelen kızla evlenmeyi kabul edecek mi?

İkimizin Yerine 319. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine’de bugün Ganga’nın kocası hapisten çıkar çıkmaz soluğu konakta alır. Jagat ve Ganga arasında bir yakınlaşma olduğunu söyler. Ganga, iftira karşısında şok olur.

Dadisa Jagat’a kız arıyor

Ganga, eski kocasının ortaya çıkmasıyla üzülür. Jagat’tan hoşlandığı için Ganga’nın onun yanında kaldığını söyler. Bu iftira karşısında Ganga mahcup olur. Öte yandan tatilleri biten Anandi ve Shivraj evlerine döner. Kaşmir’de başına gelenleri ailelerinden saklarlar. Ancak Shiv’in yüzündeki yara annesinin dikkatini çeker.

Sanchi ise Jagat ile iletişimini koparmamak için uğraşır. Dadisa da Jagat’a kız aramayı sürdürür. Ona uygun gördüğü gelin adaylarının fotoğrafına bakarlar. Ayrıca Anandi’nin fikrine ihtiyaç duyan Dadisa, onu Jedsar’a davet eder. Anandi’nin köye gideceğini duyan Sanchi de ona katılmak ister. Sanchi, Jagat’a kız aradıklarını öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz