Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 323. bölüm fragmanı: Jagat'a ne olacak, ölecek mi?

İkimizin Yerine 323. bölüm fragmanı: Jagat’a ne olacak, ölecek mi?

İkimizin Yerine 323. bölüm fragmanını izle! İkimizin Yerine yeni bölümde Jagat’a neler olacak? Sevilen Hint dizisinin 18 Nisan Cumartesi fragmanı yayınlandı. Ganga’yı kurtarmak isterken başına sopayla çok sert bir darbe alan Jagat’ın durumu ne olacak?

İkimizin Yerine 325. bölüm fragmanı (29 Temmuz Pazartesi) yayınlandı. İzlemek için tıklayın.

Jagat, Sanchi’nin başına gelenleri ailesine anlatır. Ailesi Sanchi’nin yaşadıklarını duyunca şok olur.

Sanchi olayın travmasını yaşarken Anandi ve Jagat ona destek olmaya çalışır. Sonunda bebeğine kavuşan Phulli, Anandi’nin yardımıyla köy okuluna öğretmen olur. Gauri ise Barion ile görüşmeye gittiğini Jagat’tan saklamayı tercih eder.

İkimizin Yerine 323. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine’de Jagat, Sanchi’nin başına gelenleri ailesine anlatır. Ailesi Sanchi’nin yaşadıklarını duyunca şok olur. Sanchi olayın travmasını yaşarken Anandi ve Jagat ona destek olmaya çalışır.

Jagat çok kötü dayak yiyor

Ganga sınavının kötü geçmesinden dolayı çok ağlar. Jagat ona destek olmak için dışarı çıkarır ve birlikte vakit geçirirler. O sırada bazı tehlikeli adamlar ortalığı yakıp yıkmaya başlayınca Jagat sinirlenir. Adamlar kafa tutan Jagat’ı döverler. Ganga onun hayatını kurtarabilecek mi? Jagat aldığı darbeler sonunda baygınlık geçirirken son sağlık durumu büyük merak konusu.

Eski bölüm özetleri

İkimizin Yerine dizisinde Gauri’nin Barion ile yüzleşmek için gittiğini Jagat’a bir türlü söyleyemez. Gauri’nin hamile bir şekilde kendisine haber vermeden yolculuğa çıktığını öğrenen Jagat ise çok ama çok sinirlenir.

Jetsar’da kimsesiz, evsiz bir kadının köyde dolaşması herkesi korkutur. Anandi, muhtar olduğu için köylüler ondan yardım ister. Kimsesiz kadının Nandu’nun etrafında dolaşması aile üyelerini endişelendirir. Köy halkı kadını uğursuz ilan eder ve köyden kovulmasını ister. İkimizin Yerine dizisinin 323. bölümünde gizemli kadının akıbeti ne olacak?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz